Dlaczego Ravgor tak rzadko nagrywa pranki?

Dlaczego Ravgor tak rzadko nagrywa pranki?

Na youtube są rozmaite dziedziny. Moda, gry, vlogi, a także pranki. Te ostatnie, pomimo swojej ogromnej popularności są niezwykle trudne do nagrania. Raczej mało kto wyobraża sobie, że tak po prostu wyjdzie sobie na ulice i zacznie wkręcać innych ludzi. Jednak czy twórcy tego rodzaju filmów mają łatwiej?


Dziś na swoim kanale Ravgor na luzie opublikowany został vlog, z którego możemy się dowiedzieć tłumaczy dlaczego Ravgor tak rzadko ostatnimi czasy nagrywa pranki. Opowiedział o stresie związanym z nagrywaniem tego typu materiałów. Mogłoby się wydawać, że dla kogoś takiego jak Rafał podchodzenie na ulicy do obcych ludzi jest czymś całkowicie normalnym, okazuje się jednak, iż mimo, że robił to już setki razy, przy okazji tworzenia rozmaitych materiałów, to wciąż sprawia mu to niemałe trudności.


Nie jest to na pewno zadanie proste. Trzeba podejść do całkowicie obcej Ci osoby, a potem czekać na jej reakcje. A jest ich cały wachlarz. Zagadana osoba może po prostu się roześmiać, może uciec zawstydzona, lub wkurzyć się na prankstera. Dlatego kiedy twórca podchodzi do kogokolwiek na ulicy, musi po prostu liczyć na szczęście.


Jeśli chcecie dowiedzieć się dlaczego Ravgor tak rzadko nagrywa pranki, koniecznie zobaczcie jego najowszy vlog.
Kolegę wspiera AdBuster, który doskonale rozumie poruszany przez Rafała problem. Dlatego jeśli komukolwiek przyjdzie kiedyś do głowy krytykować Ravgora, to powinien zastanowić się dwa razy nad tym co pisze i samemu spróbować zrobić coś takiego.


Dlaczego Ravgor tak rzadko nagrywa pranki odpowiedź AdBustera2


Nie myślcie jednak, że Rafał kończy z nagrywaniem pranków. Dopóki lubi to robić i nie robi tego na siłę nie zamierza przestawać. Będą się one po prostu pojawiały rzadziej, a zamiast nich oglądać będziecie mogli vlogi, których powstawanie nie kosztuje go tyle stresu co nagrywanie pranków. Jest to ciekawa forma filmów dzięki, której będzie można poznać go znacznie bardziej niż poprzez filmy, które wcześniej pojawiali się na jego kanale. Dziś, Ravgor wrzucił nowy prank, który był fragmentem tego, o którym wcześniej pisaliśmy. Sprawdźcie jak wyszedł:
A Wy co myślicie o vlogu Ravgora? Podoba Wam się, że na jego kanale będziecie więcej "pogadankowych" materiałów? Napiszcie w komentarzach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.