Disney+ jest od dziś dostępny w Polsce

Disney+ jest od dziś dostępny w Polsce

Od dziś, 14 czerwca, Disney+ jest już dostępny w Polsce. Jedna z najbardziej popularnych platform streamingowych na świecie posiada prawa m.in. do hitów Marvela, popularnych seriali czy Gwiezdnych Wojen.


W ofercie Disney+ znajdziemy produkcje Pixara, Marvela, National Geographic i oczywiście samego Walta Disneya. Oprócz tego, na platformie znajdziemy takie serialowe hity jak Lost (Zagubieni), How I Met Your Mother (Jak poznałem waszą matkę), wszystkie 33 sezony Simpsonów czy Prison Break (Skazany na śmierć) i wiele więcej. Ostatecznie, na platformie znajduje się ok. 800 filmów i blisko 1000 seriali, jednak z czasem ma ich tylko przybywać.Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup z usługi, będą mogli korzystać z platformy na czterech urządzeniach jednocześnie. Co więcej, Disney+ daje możliwość założenia aż siedmiu profili użytkowników. Abonament miesięczny wynosi 28,99 zł za miesiąc albo 289,90 zł przy zakupie abonamentu na cały rok. Warto także dodać, że Disney+ jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, przeglądarkami internetowymi, konsolami do gier, dekoderami oraz smart TV. Skorzystacie z tej usługi?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.