Znany beatboxer Dharni we wspólnym nagraniu z uczestniczką The Voice Kids!

Znany beatboxer Dharni we wspólnym nagraniu z uczestniczką The Voice Kids!

YouTube'owo-telewizyjne kolaboracje bardzo często nie kończą się zbyt dobrze, jednak jeśli chodzi o współprace muzyczne, to można być raczej spokojnym. Tę zasadę potwierdza Dharni wraz z Zuza Jabłońską w najnowszym nagraniu. 


Dharni, chłopak Mamiko,  jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej uzdolnionych beatboxerów. Zuza Jabłońska to natomiast 15-letnia uczestniczka programu The Voice Kids, która ma nieziemski głos. Co może wyjść z takiego YouTube'owo-telewizyjnego połączenia? Przekonajcie się sami:Duet wspólnie wykonał kawałek Friends Marshmello i Anne-Marie oraz singiel Zuzy Sami, który w całości dostępny jest tutaj. Nagranie cieszy się bardzo dużą popularnością i nie ma w tym nic dziwnego, bo fantastyczny głos Zuzy w połączeniu z beatboxem Dharniego stanowią mieszankę wybuchową.

Jesteśmy bardzo ciekawi czy na kanale Dharniego pojawią się w przyszłości podobne kolaboracje. Jeśli utrzymają one podobny poziom do wykonania z Zuzą, to nie możemy się już doczekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.