Świetny odbiór muzycznych produkcji Dezego!

Świetny odbiór muzycznych produkcji Dezego!

YouTuberzy bardzo często spełniają się artystycznie poprzez muzykę i takich przykładów jest bardzo dużo. Ich produkcje bywają bardziej lub mniej udane, niezależnie od tego jednak zawsze jest to ciekawe zjawisko. Tym razem Dezy zaskakuje swoimi muzycznymi produkcjami i to w bardzo pozytywnym sensie.


Dezy już od dłuższego czasu na swoim kanale niestety rzadko się udziela, co jednak nie przeszkodziło mu w przekroczeniu miliona subskrypcji i utrzymania go. Wygląda jednak na to, że YouTuber ostatnio znowu odnalazł swoją niszę.

Twórczość Dezego już od długiego czasu wiązała się z muzyką i wykonywaniem różnych piosenek, jednak ostatnie duety z Jędrzejem Skibą przynoszą mu ogromną popularność. Bijące rekordy popularności Tamagotchi od Taconafide zostało przez nich wykonane w 10 różnych stylach. Nagranie z miejsca stało się viralem:Panowie wykorzystali także niedawną premierę singla Męskiego Grania, który zaśpiewali w aż 11 stylach:To wykonanie także zostało docenione, zwłaszcza przez innych YouTuberów, którym szczególnie spodobała się propozycja Dezego. Oto niektóre z komentarzy:

To jest po prostu mistrzostwo! Radiohead mnie rozwalilo! kiedy następne? :) ~Magic of YSztos ~TheNitroZyniak
Linkin Park przekozacki! :o ~N3jxiom

Oprócz tych komentarzy oczywiście pojawiają się tysiące innych, w których ludzie wyrażają swój zachwyt i zniecierpliwienie na kolejne produkcje duetu. Jak widać na tym przykładzie można na muzyce na YouTube zyskać szacunek ludzi, czego czasem nie można powiedzieć o innych YouTuberach. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze warto próbować, a muzyka po prostu powinna być zabawą, każdy ma prawo się nią bawić i należy o tym pamiętać.


Mamy nadzieję, że Dezy będzie kontynuował ten format, bo trzyma on świetny poziom i gratulujemy sporego sukcesu!
avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.