Deynn zdobyła milion followersów na Instagramie!

Deynn zdobyła milion followersów na Instagramie!

Stało się – kolejna polska blogerka, która przekroczyła magiczną granicę miliona obserwujących osób na Instagramie! Ostatni rok to dla Deynn wzloty i upadki – wystarczy spojrzeć na nasze artykuły o jej bajecznych zaręczynach czy też o aferze na Dominikanie. Czyżby los znów się do niej uśmiechnął?
Milion obserwatorów na Instagramie to nie byle co! Niedawno informowaliśmy Was o tym, że granicę tę przekroczyły Maffashion i littlemooonster96 (artykuł do przeczytania TUTAJ), Deynn będzie więc trzecią polską blogerką z tym osiągnięciem. Trzeba przyznać, że wynik ten jest imponujący i całkowicie zasłużony – serdecznie gratulujemy Deynn!

Ostatnio Marita świętowała także inny sukces. Pamiętacie jej wystąpienie na okładce Joya, o którym pisaliśmy TUTAJ? Okazuje się, że okładka z twarzą Deynn stała się hitem i wyprzedała się w rekordowym tempie. Dlatego też redakcja zdecydowała się na pierwszy w historii dodruk magazynu. Z tej okazji blogerka zaprosiła fanów na live’a, na którym opowiedziała im o swoim sukcesie. Film ten oglądało prawie 30 tysięcy osób! Oczywiście Deynn podziękowała za wszystko swoim fanom, podkreślając, że to wszystko ich zasługa i że bez nich nigdy nie udałoby jej się tyle osiągnąć.
Deynn tradycyjnie obiecała fanom specjalne zdjęcie na Instagrama z okazji miliona obserwatorów. Jednakże choć rekord padł dzisiaj, zdjęcie pojawi się dopiero w sobotę. Blogerka poinformowała nas o tym na swoim Snapchacie, mówiąc, że „źle sobie to obliczyła”. W każdym razie – z niecierpliwością czekamy na milionowe zdjęcie. Z pewnością będzie ono spektakularne!

Co sądzicie o tym, że Deynn zdobyła milion followersów na Instagramie? A może należycie do tego miliona? Napiszcie nam w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl