Deynn została blondynką?!

Deynn została blondynką?!

W ostatnim czasie Deynn zdecydowanie jest na topie! Blogerka nie tylko zdobyła pierwszy milion followersów na Instagramie, lecz również osiągnęła ogromny sukces jako twarz okładki popularnego magazynu dla kobiet. Jak się okazuje to jeszcze nie koniec – czym tym razem zaskoczyła nas Deynn?
Obserwatorzy snapchata Deynn musieli być w niezłym szoku, gdy zobaczyli nowego snapa ze swoją idolką. Blogerka zaprezentowała na nim nowy look, który bardzo odbiega od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Blogerka zdecydowała się na to, co najczęściej wybierają kobiety chcące coś w sobie zmienić – przefarbowała włosy na nowy kolor. Zmiana Marity jest jednak dość odważna – znana z ciemnych włosów blogerka przefarbowała się na blond. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna – wręcz ciężko poznać, że to ta sama osoba!

Na Instagramie blogerki pojawiło się zdjęcie w nowej fryzurze z podpisem „Milionowa decyzja” Czyżby zatem nowa fryzura była pewnego rodzaju „prezentem” dla fanów (lub też dla samej Deynn) z okazji osiągnięcia tak wysokiej liczby obserwatorów? I jak na tę zmianę zareagowali fani i obserwatorzy Deynn? Zdania są podzielone. Jedna grupa uważa, że to zmiana na dobre, inni z kolei hejtują jej metamorfozę, mówiąc że blond zupełnie nie pasuje do nieco ciemniejszej karnacji Marity. Nie ulega wątpliwości, że zmiana fryzury Deynn stanowi aktualnie temat numer jeden internetowych dyskusji!哀�ᒀ�퓀�咀� milionowa decyzja, snap- DEYNNKA


Post udostępniony przez 铀�ᒀ� MARITA SÜRMA (@deynn)


Chcecie wiedzieć, co jest najbardziej zaskakujące w tej historii? To, że cała ta metamorfoza i zmiana koloru włosów została przez blogerkę wymyślona. Marita wrzuciła zdjęcie z blond włosach, żeby sprawdzić reakcję fanów – jak widać udało jej się skutecznie przyciągnąć ich uwagę. Niestety nie wszyscy zobaczyli snapa z wyjaśnieniem blogerki, dlatego też spora część fanów wciąż myśli, że Deynn rzeczywiście jest teraz blondynką – ciekawe jak zareagują oni w momencie, gdy dowiedzą się, że był to tylko niewinny żart ze strony Marity.

Co myślicie o prowokacji Deynn? I jak podobała Wam się blogerka w wersji blond? Powiedzcie nam w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl