Pierwsza wspólna okładka Deynn i Majewskiego

Pierwsza wspólna okładka Deynn i Majewskiego

Ostatni miesiąc zdecydowanie należał do Deynn! Blogerka nie tylko osiągnęła próg miliona obserwujących na Instagramie, lecz również po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu, bijąc jednocześnie wszelkie rekordy nakładu. Mało tego – do sprzedaży właśnie ruszył inny magazyn, na którego okładce Deynn pozuje wraz ze swoim partnerem Majewskim!
Wspólna okładka Deynn i Majewskiego to bez wątpienia ogromny krok w karierze obojga. Znana głównie z aktywnego prowadzenia profili na portalach społecznościowych para powoli staje się coraz bardziej rozpoznawalna i „wychodzi z internetowego świata” – coraz częściej prowadzą oni treningi w terenie i spotkania z fanami „na żywo”, zaczynają również pojawiać się z kolorowych magazynach. Deynn otwarcie przyznaje, że jest to spełnienie jej marzeń - chce ona być jak najbliżej fanów i trafiać do nich nie tylko z Internetu, lecz również innymi drogami. Jej fani najwyraźniej czują to samo i kochają Deynn w każdym wydaniu – świadczy o tym np. to, że okładka z jej zdjęciem wyprzedała się w rekordowym czasie i rekordowym nakładzie. Czy wspólna okładka z Majewskim podzieli jej los?
„Jeden miesiąc - dwie okładki. Jedno życie - wiele marzeń, które każdego dnia spełniam. Jestem dumna z tego jakim człowiekiem jestem, z tego jak walczę o swoje.
Jestem dumna z ukochanego jak i z Was, że jesteście. Dziękuję za każdy dzień”
Tak jak przy poprzedniej okładce z Deynn, blogerka przygotowała dla fanów konkurs, aby jeszcze bardziej zachęcić ich do zakupu magazynu. Aby wziąć w nim udział trzeba zrobić sobie kreatywne, przykuwające spojrzenia zdjęcie z okładką, na której znajduje się Deynn, i umieścić je na swoim instagramowym profilu z odpowiednim hashtagiem. Spośród wszystkich zgłoszeń para wybierze jedną osobę, która będzie mogła spędzić z nimi niezapomniany weekend. Dla prawdziwych fanów Majewskiego i Deynn taki weekend sam na sam z idolami to niemała gratka – zainteresowanie konkursem będzie pewnie ogromne!Jak Wam się podoba okładka z Deynn i Majewskim? Piszcie w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl