Deynn po raz pierwszy twarzą okładki!

Deynn po raz pierwszy twarzą okładki!

O parze Deynn i Majewski jest ostatnio bardzo głośno. Ostatnie głośne momenty z ich życia wahają się na szali gratulacji i hejtów - od spektakularnych zaręczyn (o których pisaliśmy TUTAJ) po nadal rozchodzącą się szerokim echem akcję z jaszczurką (do przeczytania TUTAJ). Tym razem news z ich życia jest zdecydowanie pozytywny – para pojawi się na okładce magazynu Joy. Gratulujemy!
O newsie dowiedzieliśmy się z Instagrama samej Deynn. Zaprezentowała ona na nim swoje zdjęcie z nieco tajemniczym podpisem: „Marzenia się spełnia. Małymi krokami, każdego dnia z pozytywną myślą. Nic nigdy nie spada na pstryk palca”. Niedługo później informację tę potwierdził również magazyn na swoim oficjalnym profilu. Warto tutaj dodać, że jest to pierwsza okładka Deynn w drukowanej prasie – pozostaje nam tylko jej pogratulować!

Sesja do znajdującego się w magazynie artykułu odbyła się jeszcze przed wyjazdem pary na Dominikanę. Na zamieszczonym na Instagramie Instagirl zdjęciu możemy zobaczyć Majewskiego w jego klasycznej pozie oraz uśmiechniętą Deynn w pięknym, kobiecym makijażu. Niedawno pisaliśmy o nowym hobby Deynn, jakim najwyraźniej stał się makijaż (możecie o tym przeczytać TUTAJ) – może od teraz taki kobiecy makijaż stanie się jej znakiem rozpoznawczym. Jedno jest pewne – jeśli pierwsze zdjęcie z sesji zdjęciowej wygląda tak rewelacyjnie, to już nie możemy się doczekać samej okładki!marzenia się spełnia! do zobaczenia wkrótce... ♥️镀�咀� @joypoland fot. Maciej Nowak ᓀ� #love #meandyou


Post udostępniony przez 铀�ᒀ� MARITA SÜRMA (@deynn)


Jak na tę informację zareagowali fani Deynn? Para ostatnio boryka się z ogromną falą hejtu po akcji z jaszczurką, która miała miejsce na Dominikanie. Dlatego też spora część komentarzy to właśnie niezbyt przyjemne wiadomości odwołujące się nadal do tamtego incydentu. Wierni fani Marity są jednak zachwyceni jej sesją i z niecierpliwością czekają oni na to, by moc zobaczyć parę Majewski & Deynn na okładce.

Jak podoba Wam się zdjęcie z sesji zdjęciowej dla magazynu Joy? Macie zamiar kupić numer z Deynn na okładce? Myślicie, że przy pomocy tej sesji i artykułu fala upora się z hejtami? Wyraźcie Wasze zdanie w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl