Deynn i Majewski w Paryżu - para poinformowała o nadchodzącym ślubie!

Deynn i Majewski w Paryżu - para poinformowała o nadchodzącym ślubie!

Deynn i Daniel Majewski to jedna z najbardziej znanych par w całych, polskich mass mediach. Oboje często dzielą się swoimi przeżyciami i opowiadają o tym co aktualnie się u nich dzieje na swoich profilach na portalach społecznościowych. Tym razem poinformowali obserwatorów o wyjeździe do Paryża. Jeśli chcecie dowiedzieć się co tam robią, jakie miejsca odwiedzają i jaki był główny cel ich podróży to ten artykuł jest właśnie dla Was.


Marita i Daniel bardzo chętnie mówią o swoim związku, o swojej codzienności, pasjach, przeszłości i nie ukrywają radości z tego, że są razem, ale umieją w tym wszystkim oddzielić sfery prywatne od tego co można pokazywać publicznie. Najczęściej można ich zobaczyć w "sportowej odsłonie". Jest to ich znak rozpoznawczy, a to dlatego, że oboje pasjonują się zdrowym trybem życia. Według tego co mówią na Snapie nawet w Paryżu nie mogą odpuścić sobie regularnych treningów. Wielki szacunek dla nich za determinację i systematyczność.

unnamed

Nie samą pracą człowiek żyje. Para poleciała do Francji przede wszystkim, żeby wypocząć, pozwiedzać i uczcić walentynki. Przy okazji w ramach walentynkowego prezentu od swojej ukochanej Daniel dostał bilet na mecz FC Barcelony z francuskim klubem Paris Saint-Germain. Chociaż faworytom Deynn i jej narzeczonego - FC Barcelonie - nie udało się wygrać, narzeczeni dzielnie dopingowali swoją ulubioną drużynę. Doskonale widać to z resztą na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie Marity.

 Walentynki idealne= Jego radość i uśmiech! ♥️⚽️ #veb #barca #paris 🇫🇷


Post udostępniony przez 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)


Poza pierwszą atrakcją, czyli meczem, para od początku wyjazdu wykorzystuje niesamowite piękno Paryża i odwiedzają wszystkie najbardziej znane zakątki tego wspaniałego miasta. Mieli już okazję niejednokrotnie zobaczyć takie charakterystyczne miejsce jak Louvre. Zwiedzili także jego wnętrze. Zdjęcia robione przy tej znanej, francuskiej "piramidzie" robią świetne wrażenie!

 Dziś wiosna w Paryżu ☀️🇫🇷 #louvre #paris #17stopni


Post udostępniony przez 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)


Nie można zapomnieć również o wieży Eiffla. Jest to najbardziej rozpoznawalna budowla w całej Francji i o jej wielkim rozmiarze oraz cudownym wyglądzie Deynn i Majewski także mieli okazje się przekonać. Najbardziej zachwyca jedno ze zdjęć zrobionych przez nich właśnie z widoczną w tle wieżą, w nocy kiedy miejsce to jest cudnie oświetlone.

 Będzie Pani Majewska! 👰🏽 #goodnight #wedding #is #coming #paris


Post udostępniony przez DANIEL MAJEWSKI (@majewskitrenuje)


Jednakże nie krajobraz odgrywa tam główną rolę. Na pierwszym planie widać Deynn i Majewskiego ubranych w stroje wieczorowe. Notabene, zdjęcie to zostało przez Daniela podpisane:
Będzie Pani Majewska! 👰🏽 #goodnight #wedding #is #coming#paris

Czyżby to miało oznaczać, że szykuje się wesele? Tego jeszcze nie wiemy, ale póki co jesteśmy przekonani, że Marita i Daniel to cudowna para i pasują do siebie wręcz idealnie. Życzymy im przyjemnego dalszego wypoczynku i czekamy na więcej Snapów i postów z tego cudownego Paryża.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.