Deynn i Majewski na największych targach fitness w Polsce!

Deynn i Majewski na największych targach fitness w Polsce!

Kto z nas nie chciałby mieć możliwości spotkania i chociażby krótkiej rozmowy z Deynn? Jest tak wiele tematów, na które niejedna dziewczyna i niejeden chłopak chciałby z Maritą i jej narzeczonym podyskutować. Szczęśliwcy mieli dziś szansę na spotkanie sławnej pary, sami zobaczcie jak wyglądał cały event, w którym Deynn i Majewski wzięli udział!


Go Active Show to największe targi fitness i sportów siłowych w Polsce, które odbywają się w dniach 21.04-23.04 w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Obok takich sław powiązanych ze sportem jak: Ewa Chodakowska, Michał Karmowski czy chociażby Mamed Khalidov, wśród ambasadorów wydarzenia znaleźli się właśnie Deynn i Majewski.

 
Ich spotkanie z ludźmi przypadło na dziś, czyli na sobotę. Już od samego początku, jeszcze przed pojawieniem się Marity i Daniela, hala pękała w szwach od ludzi chętnych do zobaczenia się z nimi. Możecie przez najbliższe 24 godziny sami to zobaczyć na relacji Instastory na profilu @go_active_show.

Spotkanie z Deynn i Majewskim odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, sama Marita chciała, żeby wszyscy wrócili do domu szczęśliwi po tym wydarzeniu i udało jej się. Para rozdała masę autografów, dała ludziom wiele cennych rad i zadbała o wielkie uśmiechy na twarzach. Na Instagramie, na profilach osób, które dostały się do ambasadorów pojawiły się świetne zdjęcia robione dzisiejszego dnia, także na nich widać jak pozytywnie przebiegał cały event. Również na samym Snapchacie @deynn możecie znaleźć kilka zdjęć z dzisiejszego dnia, więc zobaczcie je koniecznie zanim znikną za 24 godziny!W dniu jutrzejszym sama Deynn, tym razem bez Daniela, pojawi się na targach w Poznaniu. Jeśli więc macie możliwość to koniecznie skorzystajcie z okazji, wpadnijcie tam i sami porozmawiajcie z Maritą na żywo!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.