Deynn i Majewski na językach – co zrobili na Dominikanie?!

Deynn i Majewski na językach – co zrobili na Dominikanie?!

Ostatnie wyjazdowe snapy Deynn wywołały prawdziwą burzę z piorunami w Internecie – widać na nich jak Majewski zabija jaszczurkę, która chodziła po ścianie. Internauci od razu zareagowali atakiem na parę, powołując się na prawa zwierząt i oskarżając ich o nieludzkie zachowanie. Jak sytuację z jaszczurką komentują Marita i Daniel?


O tym, że Deynn i Majewski relaksują się na Dominikanie, informowaliśmy Was w TYM artykule. Nie spodziewaliśmy się jednak, ze ten wyjazd wywoła aż tak duże poruszenie w Internecie! A wszystko zaczęło się od snapów Deynn. W odgrywającej się w pokoju hotelowym na Dominikanie scenie widzimy wściekłego Daniela goniącego jaszczurkę i roześmianą Maritę, która wszystko nagrywa, zanosząc się przy tym śmiechem. Po wszystkim blogerka pokazała też fanom dowód na to, że gad rzeczywiście nie żyje – jego ogon. Najwyraźniej dopiero komentarze oburzonych fanów, które dotarły na ich profile na mediach społecznościowych, zmusiły parę do spojrzenia na całą sytuację z innej perspektywy. Deynn od razu przeprosiła swoich fanów mówiąc przy tym jednak, że na Dominikanie jaszczurek jest tyle, co w Polsce much. Ten argument okazał się jednak nie być wystarczający dla oburzonych internautów.
Tych jaszczurek jest więcej niż hejtu w Polsce na mnie. Zabijacie muchy i pająki w domu czy zostawiacie je? Weźcie przestańcie!

Jak całe zajście skomentował Majewski? Przyznał się fanom do tego, że cierpi na reptilliofobię, czyli panicznych strach przed różnymi gadami. Dlatego też nie zabijał jaszczurki z premedytacją i dziką satysfakcją, jak można było wyczytać w nieprzyjaznych komentarzach – twierdzi on, że zrobił to z powodu strachu. Choć Daniel również przeprosił fanów za to, że uraził ich uczucia, to jednocześnie stwierdził, że gdyby taka sytuacja powtórzyła się, zrobiłby to jeszcze raz. Czy można to uznać za wyraz skruchy?
Co Wy sądzicie o całym zajściu? I co jest tutaj przesadą – zachowanie Majewskiego i Deynn czy reakcja ich fanów? Wyraźcie Wasze zdanie w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl