Deynn i Majewski motywują się do pracy na Dominikanie!

Deynn i Majewski motywują się do pracy na Dominikanie!

Deynn i Majewski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskich mediach społecznościowych. Nasz fit couple znów nas zaskakuje i tym razem, po raz kolejny już lądują na Dominikanie. Nie polecieli tam jednak wypoczywać, ale w bardziej konkretnym celu. Chcecie dowiedzieć się w jakim? Może ciekawi Was jak wygląda typowy dzień z ich życia na Dominikanie? Zapraszamy do czytania!


Jeszcze niedawno pisaliśmy o walentynkowej podróży Marity i Daniela do Paryża, gdzie przy okazji wpadli na mecz piłki nożnej FC Barcelona kontra Paris Saint German i odwiedzili takie kultowe miejsca jak Wieża Eiffla albo muzeum sztuki Louvre. Więcej o tym wyjeździe możecie przeczytać TUTAJ.

 Walentynki idealne= Jego radość i uśmiech! ♥️⚽️ #veb #barca #paris 🇫🇷


Post udostępniony przez 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)


Podczas wyjazdu, para mimo swojego zdrowego trybu życia pozwoliła sobie na odstępstwa od diety. Po powrocie do Polski również ciężko było im się ponownie przestawić na takie odżywianie jak wcześniej. Dlatego postanowili wziąć się w garść i zacząć znów dawać z siebie 100% mocy, bo nie tylko codzienne treningi się liczą, równie ważne jest jedzenie. Oboje doszli do wniosku, że potrzebują porządnej motywacji. Najlepszego kopa motywacyjnego ostatnim razem dostali będąc na wakacjach na Dominikanie. Stąd też i tym razem udali się w tamte rejony. Piękna, słoneczna pogoda, plaża, palmy, woda, sprawiają, że od razu chce się żyć i o niebo łatwiej jest zmotywować się do codziennych działań. Teraz nasza fit para przykłada się do treningów i do odżywiania z niesamowitą dokładnością, jeszcze większą niż dotychczas. Jedyne ,,cheat meal'e" na jakie sobie w ciągu dnia pozwalają to na przykład jedna kanapka z masłem orzechowym. Reszta zbilansowana jest tak aby trzymali formę i mogli pracować nad doskonaleniem siebie. Deynn i Majewski mówią, że na Dominikanie czują się świetnie. Klimat im sprzyja i nie chcą wracać do domu.

 my love ♥️ #randezvous


Post udostępniony przez 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)


My życzymy im powodzenia na dalszej drodze do sukcesów i wierzymy, że faktycznie ten wyjazd dobrze im zrobi!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.