Despacito na podium YouTube pod względem wyświetleń! Kiedy TOP1?

Despacito na podium YouTube pod względem wyświetleń! Kiedy TOP1?

Ostatnio mieliśmy okazję obserwować zmianę lidera rankingu najpopularniejszych filmów na YouTube pod względem wyświetleń. Teraz czeka na nas kolejna niespodzianka, a wszystko przez "Despacito", które właśnie trafiło na podium listy. Czy teledysk za jakiś czas zdobędzie pierwsze miejsce?




Kilkanaście dni temu pisaliśmy w naszym artykule, że video do piosenki "See You Again" wyprzedziło "Gangnam Style" i stało się materiałem z największą ilością wyświetleń na świecie. Rywal obydwu piosenek zbliża się jednak do nich w rekordowym tempie, a my pomału zaczynamy przygotowywać się na kolejną zmianę w zestawieniu.

Który utwór jest bliski tego osiągnięcia? Mowa oczywiście o "Despacito", które właśnie wyprzedziło piosenkę "Sorry" Justina Biebera i zajęło 3 miejsce. Liczba wyświetleń teledysku stale rośnie, co sprawia, że "Gangnam Style" może już za jakiś czas stracić swoją pozycję.



W ciągu niecałych 7 miesięcy teledysk do utworu "Despacito" zdobyło 2,790 miliarda wyświetleń oraz prawie 16 milionów łapek w górę. W zestawieniu wyżej znajduje się jedynie wcześniej wspomniane "Gangnam Style", które zostało obejrzane 2,910 miliardów razy, lecz na YouTube znajduje się od 2012 roku. Różnica między koreańskim teledyskiem a obecnym liderem nie jest ogromna. Może to oznaczać, że w najbliższych miesiącach obecny hit zostanie królem listy i znajdzie się na pierwszym miejscu. Obecny przyrost wyświetleń już sprawił, że "Despacito" stało się piosenką, która najszybciej znalazła się w rankingu najbardziej popularnych materiałów na YouTube.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.