DeeJayPallaside i jego widzowie pomagają w rozwiązaniu niepokojącej sprawy!

DeeJayPallaside i jego widzowie pomagają w rozwiązaniu niepokojącej sprawy!

Dzisiaj na kanale DeeJayPallaside pojawił się już drugi film, w którym Żiżej nagłośnił kolejną bardzo niepokojącą sprawę. Dzięki jego materiałom społeczność szybko dowiedziała się o dwóch akcjach związanych z nagannym zachowaniem nastolatek, a opisane przez niego zdarzenia spotkały się nawet z zainteresowaniem ze strony mediów. 
Wszystko zaczęło się od filmu dodanego na kanał w niedziele. Kolejny film z serii "6:30" przedstawiał nietypową sprawę, o której Żiżej został poinformowany mailowo. Postanowił nagłośnić i pokazać widzom zachowanie nastolatek, które na krótkim nagraniu zmusiły swoją rówieśniczkę do zjedzenia resztek papierosa z ziemi. Twórca postanowił odnaleźć dziewczyny i tego samego dnia na swoim kanale poprowadził również stream, podczas którego rozmawiał z poszkodowaną dziewczyną. Dzięki nagraniu widzowie pomogli Danielowi ustalić, kim były nastolatki z nagrania. Film został obejrzany ponad 750 tysięcy razy i zdobył 150 tysięcy polubień. Opisana przez Żiżeja sprawa dotarła nawet do telewizji. TVN postanowił skontaktować się z YouTuberem i poprosić o rozmowę telefoniczną.


Dokładne szczegóły Żiżej przedstawił wraz z poszkodowaną Laurą, która podczas transmisji opisała dokładnie całe zdarzenie. Fragment livestreama możecie obejrzeć poniżej.


Po sytuacji z Laurą, Żiżej postanowił jeszcze raz pomóc i nagłośnić następną sprawę. Dzisiaj rano na jego kanale pojawił się materiał na temat kolejnych nastolatek, które tym razem postanowiły w okrutny sposób znęcać się nad myszą. Twórca odnalazł znęcające się nad zwierzęciem dziewczyny i chce z nimi porozmawiać już dzisiaj o 20 podczas transmisji na swoim kanale.

Po południu materiał ten został usunięty z YouTube. Obecnie trwa transmisja na kanale Żiżeja.Obydwie sprawy udało się przynajmniej częściowo rozwiązać dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności, która udostępniała filmy Daniela i ustaliła osoby zamieszane w przykre wydarzenia. Sytuacja pokazała, że internauci potrafią zjednoczyć siły, aby osiągnąć zamierzony cel.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.