Wielka pomyłka YouTube - nie uwierzycie, co dostał Żizej!

Wielka pomyłka YouTube - nie uwierzycie, co dostał Żizej!

To, że YouTube przysyła przyciski z bardzo dużym opóźnieniem do Polskich twórców, nie jest dla nikogo już niczym szokującym. Twórcy są świadomi kilkumiesięcznego czekania. W przypadku DeeJayPallaside'a YouTube postanowił wynagrodzić mu czekanie... i to podwójnie! 


Żiżej wczoraj na swoim live zrobił unboxing paczki, która szła do niego z Chin. Nie miał pojęcia, co się w niej znajduje. Jego zdziwienie było wielkie, gdy spostrzegł, że jest to złoty przycisk za milion subskrypcji. Nie spodziewał się on tego, ponieważ już wcześniej dostał swój złoty przycisk. Pozostawało pytanie, dla kogo przyznany był drugi przycisk? Jak się okazało - ponownie dla niego. Poniżej możecie zobaczyć unboxing i reakcję DeeJayPallaside'a:Zaraz po fakcie widzowie obecni na livestreamie zaczęli domagać się, aby Daniel zadzwonił do TheUnboxAlla, z którym na wspólnym streamie przekraczali próg 1 miliona subskrypcji. Według ich teorii zdublowany przycisk za milion subskrypcji mógł należeć do drugiego YouTubera, który jeszcze swojego egzemplarza nie dostał. Zobaczcie rozmowę DeeJayPallaside'a i UnboxAlla:Poniżej znajduje się zdjęcie potwierdzające, że DeeJayPallaside posiada dwa złote przyciski za 1 milion subskrypcji na kanale. Jednak to oczywiście nie oznacza, że teraz Żiżej ma na kanale 2 miliony stałych widzów.


Będziemy musieli poczekać na wyjaśnienie sprawy. Nie wiadomo oficjalnie, dlaczego DeeJayPallaside dostał drugi złoty przycisk. Najprawdopodobniej jest to skutek wspólnego streama, na którym twórcy wbijali 1 milion subskrypcji, niemniej jednak taka sytuacja nie powinna się zdarzyć i jest to skrajny przejaw braku profesjonalizmu ze strony YouTube'a. Chociaż pomyłka może zdarzyć się każdemu, to jednak w przypadku twórców z milionem subskrypcji taka wpadka jest karygodna.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.