DeeJayPallaside dodzwonił się pod jeden z zakazanych numerów!

DeeJayPallaside dodzwonił się pod jeden z zakazanych numerów!

Na kanale Żiżeja odbył się stream, na którym YouTuber dzwonił pod zakazane numery ze swojego odcinka. Transmisja cieszyła się ogromną popularnością - jedną z większych od czasów Klauna z Koszalina. Pallaside dzwonił pod kilka różnych numerów, ale jedno z połączeń było dziwne - ktoś odebrał telefon.


Późnym wieczorem, około godziny 21:00 DeeJayPallaside rozpoczął transmisję na żywo o nazwie "DZWONIĘ POD ZAKAZANE NUMERY!!", na której - jak wskazuje nazwa - dzwonił pod "zakazane" numery ze swojego ostatniego odcinka. Transmisję śledziło cały czas ponad 25 tysięcy osób. W szczytowym momencie liczba oglądających przekroczyła 40 tysięcy. Taka popularność spowodowana została mroczną otoczką, jaką wokół live'a stworzył Żiżej. W odcinku "6:30" dokładnie opisał numery oraz niecodzienne zdarzenia, jakie przytrafiły się ich właścicielom lub dzwoniącym.


Na live sam postanowił sprawdzić, czy te informacje są prawdziwe - sprawdził wszystkie numery.Widzowie bardzo wspierali Żiżeja, który lekko obawiał się wybierania niektórych numerów. W pewnym momencie Pallaside powiedział, że pod jeden numer zadzwoni, jeżeli pod transmisją znajdzie się odpowiednia ilość łapek w górę. Widzowie w niecałe pół minuty sprawili, że licznik łapek wzrósł o 10 tysięcy. Najciekawsza rozmowa miała miejsce tuż przed 22:00, kiedy Żiżej zadzwonił pod numer +81 666 666 6666. Po kilkunastu sekundach czekania ktoś odebrał. Niestety jedyne co potem nastą piło to cisza. DeeJayPallaside jednak bardzo się przestraszył i po chwili się rozłączył. Widzowie namówili go jednak, by spróbował ponownie. Tym razem nikt nie odebrał, a Żiżej nagrał wiadomość, w której poprosił, by właściciel numeru do niego oddzwonił.

Bardzo możliwe, że tego typu transmisja pojawi się jeszcze na kanale Pallaside'a, ponieważ sam live, jak i odcinki o zakazanych numerach cieszą się niebywałą popularnością. Ostatni rekord widzów pod streamem należy nadal do Żiżeja i został ustanowiony podczas poszukiwań Klauna z Koszalina. Wynosi on ponad 100 tysięcy oglądających jednocześnie. Jeżeli YouTuber będzie kontynuował tę serię transmisji, bardzo możliwe, że już niedługo sam pobije swój rekord.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl