"Ty decydujesz", czyli nowy teledysk Cyber Mariana we współpracy z Mirindą!

Współpraca YouTuberów z różnymi markami daje im możliwość zyskania większej popularności, a także czerpania korzyści finansowych. Nic dziwnego, że wielu twórców przystaje na propozycje korporacji tworząc dla nich specjalne materiały.


Cyber Marian od niedawna współpracuje z Mirindą – marką należącą do korporacji PepsiCo. W ramach wyzwania organizowanego przez firmę, które polega na wybraniu dwóch nowych smaków napoju – gruszki lub brzoskwini – skomponował klip o dźwięcznej nazwie „Ty decydujesz”.  Wraz z Czwartą Falą oraz Agnieszką Grzelak zaśpiewał piosenkę o wyborach jakie stoją przed nami na naszej ścieżce życiowej. Wszystko oczywiście w kontekście mirindowego wyzwania.
Jesteśmy ciekawi jak rozwinie się współpraca Mariana i Agnieszki z Mirindą. Do tej pory otrzymaliśmy naprawdę świetne wideo, które jest dowodem na to, że można reklamować produkt w bardzo nowatorski sposób, który zainteresuje wszystkich odbiorców!


Jak oceniacie nowy teledysk Cyber Mariana? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.