Dawid Fazowski wpakował się w kłopoty. Musi uciekać z Wietnamu!

Dawid Fazowski wpakował się w kłopoty. Musi uciekać z Wietnamu!

Dawid Fazowski z kanału "Przez Świat na Fazie" (117 tys. widzów) w swojej autostopowej podróży po Azji jest już od 6 grudnia. Przez ten czas odwiedził on już m.in Turcję, Iran, Pakistan, Indie czy Malezję. Od maja znajduje się on w komunistycznym państwie - Wietnamie. Jeśli oglądacie Fazę, dobrze znacie jego poglądy i wiecie, że nie mogło wyjść z tego coś dobrego. Dawid wpakował się w ogromne kłopoty...


Już w zeszłym roku 1 maja Fazowski odwiedził Kostarykę, gdzie zaczął bluzgać na uczestników komunistycznego marszu. Prowokacja poszła po jego myśli, ale na całe jego szczęście obyło się bez konsekwencji. Znacznie gorzej może być po ostatnim wybryku jednego z najpopularniejszych podróżników na YouTube. Właśnie w Wietnamie, wczoraj Faza dokonał czegoś, co może przynieść dla niego wiele złego. O co dokładnie chodzi?


Pierwsze informacje opublikował na fanpage’u Fazowskiego Paweł – montażysta wszystkich odcinków. Poinformował on, że odebrał emocjonalny telefon od Dawida oraz napisał o prawdopodobnych konsekwencjach wybryku podróżnika. Dawid musi uciekać na południe Wietnamu, albo w ogóle upuścić granicę tego kraju. Post możecie zobaczyć poniżej:W komentarzach fani zaczęli dociekać, co się mogło stać. W jednym z nich umieszczony został screen z prywatnego profilu Dawida, gdzie trzyma flagę z sierpem i młotem oraz przyznaje, że razem z innymi Polakami przeprowadził sabotaż.
Fazowski Screen z komentarzy spod posta

Trzeba tutaj dodać, że w takim komunistycznym kraju jakim jest Wietnam, konsekwencje mogą być bardzo poważne. Mamy nadzieje, że Faza bezpiecznie wydostanie się z tej opresji. Poniżej możecie obejrzeć sytuacje z Kostaryki (akcja od 10:57):
Oby wszystko dobrze się skończyło! Jeśli Dawid poda więcej informacji, dodamy je do tego wpisu. Co sądzicie o tej akcji?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.