Znamy datę meczu piłki nożnej Virtus.pro vs SK Gaming!

Znamy datę meczu piłki nożnej Virtus.pro vs SK Gaming!

Kilkanaście tygodni temu mogliśmy usłyszeć o zwariowanym pomyśle drużyny e-sportowej Virtus.pro, dotyczącym zorganizowania meczu piłki nożnej, w którym na przeciwko siebie stanęłyby zespół Pashy oraz FalleN'a z SK Gaming. na żywo, na prawdziwej murawie, mecz o sporą stawkę - Wszystko to i znacznie więcej właśnie się potwierdziło, a na spotkanie nie poczekamy aż tak długo!


Wszystkie poprzednie informacje i przypuszczenia na temat pomysłu na sam mecz znajdziecie tutaj. Natomiast teraz, przedstawimy najświeższe wiadomości o nadchodzących rozgrywkach.

Otóż dzisiejszej nocy poznaliśmy już oficjalne informacje dotyczące dokładnej daty meczu piłki nożnej oraz ilość zawodników w pojedynczym składzie. Gorące spotkanie odbędzie się 10 lipca zaraz po zakończeniu rozgrywek ESL One Cologne. Na prawdziwym boisku, przeciwko sobie stanie Brazylijska drużyna SK Gaming z FalleNem na czele oraz nasze Virtus.pro z Pashą w roli kapitana zespołu. Wszystko oczywiście będzie transmitowane na żywo. Główna nagroda nie jest dokładnie znana, lecz z poprzednich wiadomości wynika, że wygrana drużyna odjedzie z sumą aż 100,000 dolarów.Składy nie są jeszcze znane, jednak każda z drużyn posiada 7 wolnych miejsc. Wynika z tego, iż jeśli wszyscy zawodnicy e-sportowych drużyn wezmą udział w meczu, zostaną po dwa wolne miejsca dla dodatkowych osób. Kto to może być? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością wszystkich ciekawi kto pojawi się na trawiastej murawie już 10 lipca!

Co sądzicie o pomyśle obu drużyn? Piszcie!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych