Darwini z Patronite - Gonciarz wyprzedzony w mniej niż 24h!

Darwini z Patronite - Gonciarz wyprzedzony w mniej niż 24h!

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o roku Krzysztofa Gonciarza na Patronite oraz o rozwoju samej platformy, która zarówno temu twórcy, jak i setkom innych, dała ogromne pole do popisu w ramach ich twórczości. Jednak tego co wydarzyło się przez ostatnie 24h, mało kto mógłby się spodziewać. Grupa Filmowa Darwin uruchomiła swój własny profil na platformie i w niecałe 24 godziny zrealizowała swoje cele, detronizując tym samym Krzysztofa Gonciarza.
Podczas gdy vloger rozpoczął swoją kwitnącą działalność na Patronite i na własne oczy mogliśmy oglądać jego zaskakujący sukces, fani doświadczonej "Grupy Darwina" wiele razy zadawali twórcom pytania, czemu to oni nie mogą wspierać wymagającej i czasochłonnej pracy "Darwinów". Ci natomiast zawsze odpowiadali, że jeśli mogą sami pozwolić sobie na tworzenie projektów, nie będą prosili swoich widzów o jakiekolwiek wsparcie finansowe. Jednak wczoraj nadszedł ten moment, w którym zdecydowali się na kontynuacje twórczości na jeszcze wyższym poziomie - takim, do którego potrzebne są większe pieniądze.

Grupa zaznacza, że ma mnóstwo nowych pomysłów, wie jakie odcinki chce zrealizować oraz jak dalej rozwijać pasję do filmografii w przyszłości. Niestety, sami nie dadzą rady podołać stawianym sobie zadaniom. I tak właśnie powstał profil Darwinowów na Patronite, który od wczoraj każdy chętny może wesprzeć. O podjętej inicjatywie twórcy poinformowali w najnowszym materiale na swoim kanale YouTube. To właśnie w nim dokładnie ukazali na co zostaną przeznaczone pieniądze. Mowa tu m.in. o sprzęcie potrzebnym do nagrań, charakteryzacji, kostiumach, kosztach związanych z udaniem się na plan czy postprodukcji filmowej. Darwini przekazali także ważne informacje dotyczącą tego, co czeka osoby, które postanowią ich wesprzeć. Tacy widzowie będą mieli dostęp do niepublikowanych dotychczas materiałów, wyjątkowych making-off'ów oraz do spotkań z twórcami projektu, które odbędą się w całym kraju.Co jest największą niespodzianką w tym wszystkim? Fakt, że profil powstał zaledwie kilkanaście godzin temu, a grupę wspiera ponad 820 patronów, a zebrana kwota wynosi już - uwaga - ponad 18 tysięcy złotych! Co bardzo ważne, oba cele założone przez Darwinów zostały zrealizowane wraz z przekroczeniem progu 15 tys. złotych. To jednak nie oznacza końca wpłat na rzecz twórców YouTube.Drugi cel jest naprawdę obszerny, a co otrzymaną kwotą zrobią twórcy zależy tylko od ich własnej wyobraźni. Patrząc na twórczość Darwinów wstecz, jedno jest pewne - Panowie na pewno nas nie zawiodą!Liczby na ich koncie od rozpoczęcia działalności w serwisie Patronite, rosną z minuty na minutę w podobnym tempie. To właśnie dlatego dotychczasowy "król Patronite" - Krzysztof Gonciarz (obecnie ponad 15 tys. złotych na miesiąc), został zdetronizowany przez G.F. Darwin. Sukces Krzysia sprzed roku, który chyba każdy doskonale pamięta, może zostać natomiast pobity w najbliższych dniach. Dotychczasowy rekord, który ustanowił YouTuber to próg ponad 30 tys. złotych na miesiąc.

Długo nie musieliśmy czekać na reakcję Krzysztofa wobec tego co wydarzyło się w ostatnich godzinach. Dziś nad ranem YouTuber serdecznie pogratulował błyskawicznego sukcesu Darwinów i przyznał, że wyczekiwał momentu, w którym inni twórcy staną wyżej niż on w rankingu Patronite.Jeśli sami jesteście zainteresowani wsparciem G.F. Darwin w realizacji projektów, koniecznie odwiedźcie ich profil na Patronite. Jeśli zdecydujecie się na wpłatę, koniecznie sprawdźcie co możecie otrzymać w zamian od twórców. Panowie przygotowali naprawdę niezłe niespodzianki!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl