Ubisoft udostępnia kolejne darmowe produkcje! Wśród nich Assassin's Creed 2

Ubisoft udostępnia kolejne darmowe produkcje! Wśród nich Assassin's Creed 2

Nasza obecna sytuacja jest niestandardowa - zamiast szukać lotów last minute na majówkę, szukamy najlepszych promocji na gry komputerowe, wykupujemy abonamenty wszystkich możliwych platform streamingowych - wszystko to dlatego, że niestety nadal musimy jakoś wytrzymywać w domach. Na szczęście producenci gier nie przestają umilać nam tej nudy. Ubisoft znów udostępnia darmowe tytuły.


Aby załapać się na trzy darmowe produkcje od Ubisofta, musimy przypisać je do swojego konta Uplay między pierwszym a piątym maja. Akcja startuje w piątek o 12, a kończy się we wtorek o 20. Taka promocja ma też za zadanie zachęcić graczy do dalszego pozostawania w domach.Wśród udostępnianych (na stałe!) za darmo gier znalazł się Assassin's Creed 2, który w tym roku obchodzi swoje 10. urodziny. W grze wcielamy się w postać młodego szlachcica, Ezio Auditore, i wraz z nim przechodzimy całą ścieżkę nauki ogłady i pokory. W grze zwiedzamy Florencję, ale także San Gimignano i Rzym. Assassin's Creed 2 jest obecnie uważany za klasykę wśród gier komputerowych.

Poza Assassinem za darmo będziemy mogli pobrać Child of Light - przyjemną grę z elementami RPG, oraz Rayman Legends - platformówkę ze słynnym stworkiem w roli głównej. Wszystkie trzy produkcje dostępne będą na pecety. Bez wątpienia każdej z nich warto poświęcić trochę uwagi i trochę więcej czasu!

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.