Darmowa wersja PUBG już wkrótce trafi na PC!

Darmowa wersja PUBG już wkrótce trafi na PC!

Twórcy tytułu z gatunku battle royale zapowiedzieli powstanie darmowej wersji swojej gry, która otrzyma tytuł PUBG Lite. W ten sposób chcą oni konkurować z produkcją nie mającą sobie równych w 2018 roku, czyli z Fortnite. 


W nowej wersji gry, poza modelem free to play, zostaną także znaczne obniżone wymagania sprzętowe. Dzięki temu osoby nieposiadające zbyt dobrego sprzętu również będą w stanie spróbować swoich sił w PUBG, co wcześniej było wręcz nie możliwe, ze względu na na przykład problemy z optymalizacją. Aby zagrać w PUBG Lite będziemy potrzebować poniższych wymagań sprzętowych:Testy beta PUBG Lite już wystartowały, jednak co ciekawe, na razie dostęp do nich mają tylko gracze z Tajlandii. Wiemy już, że wszyscy gracze mogą brać udział w starciach solo, w duetach lub też pełnych składach w trybie trzecioosobowym. Na ten moment nie wiadomo niestety, kiedy możliwość testów otrzymają użytkownicy z Europy.

Można już zakładać jednak, jakie rezultaty przyniesie wprowadzenie darmowej części. Jeśli stanie się podobnie, jak w przypadku CS:GO i wprowadzenia darmowego trybu, to możemy spodziewać się dużego wzrostu liczby zainteresowanych graczy.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.