DanielMagical wypuszczony z aresztu po dwóch dniach! O co chodziło?

DanielMagical wypuszczony z aresztu po dwóch dniach! O co chodziło?

DanielMagical nie był aktywny od kilku dni na żadnych mediach społecznościowych. Jego widzowie nie wiedzieli co się dokładnie dzieje, lecz po jakimś czasie zaczęły pojawiać się informacje, że streamer trafił do aresztu na 48h. Informacje wstępnie potwierdził jego brat Łukasz - teraz jest już to pewne.

Dziś o 19:30 rozpoczęła się wyczekiwana przez tysiące osób transmisja Daniela. Twórca wyjaśnił podczas jej trwania co się z nim działo przez ostatnie dwa dni. Na streamie pokazał liczne dowody oraz oglądał nagranie z niedzielnego streama.


Wszystko zaczęło się 28 maja podczas trwania wielkiego streama Magicala. Właśnie wtedy nastąpiło rzekome wyrzucenie petardy przez okno przez "Sebę" oraz Łukasza. Według rodziny Daniela, petarda nie została rzucona w stronę sąsiadów lecz od ulicy. Sąsiedzi jednak uważali inaczej i postanowili wyjść do rodziny Zwierzyńskich.Chwilę po tej akcji, o godzinie 16:00, do domu na streama wrócił Daniel wraz ze swoją dziewczyną - Agnieszką. Na dole mieszkania zauważył zezłoszczonych sąsiadów, z którymi się starł. Jeden z nich uderzył Daniela, który rzucił tym samym torbą z alkoholem w ramach odwetu. Szkło rozbiło się na głowie sąsiada i znacznie go raniło. Do walki wszedł także Łukasz i Seba, którzy nie uniknęli udziału w bójce.

Akcja została nagrana na streamie Magicala i zobaczycie ją poniżej:Od tego momentu niewiele było wiadomo o tym co dzieje się z Danielem. Łukasz podczas transmisji poinformował, że Magical został zakuty w kajdanki. Stream po 30 minutach został zatrzymany, a w internecie nie pojawiały się żadne szczegółowe informacje na temat Daniela. Sprawa została wyjaśniona po telefonie jednego z wykopowiczów na komendę:Danielowi ostatecznie zostały przedstawione dwa zarzuty. Pierwszy z nich mówi o tym, że jest podejrzewany o to, że w porozumieniu z Łukaszem uderzył pięścią i reklamówką z piwem daną osobę z uszkodzeniem ciała z zachodzącą obawą o ukrycie się i zatarcie śladów przez atakującego. Kolejny zarzut dotyczył rzekomych gróźb skierowanych przez Magicala oraz jego brata w stronę sąsiadów.

Na ten moment nie wiadomo do końca co dalej. Daniel ma zgłosić się w najbliższym czasie raz jeszcze na komendę i wszystko wskazuje na to, że cała sprawa dopiero się rozpocznie po zebraniu reszty dowodów. Dziś także YouTuber ma nagrać na swój kanał specjalny materiał z kolejnymi wyjaśnieniami.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.