Telewizja pod domem Daniela Magicala - co tam się dzieje?!

Telewizja pod domem Daniela Magicala - co tam się dzieje?!

Telewizor plazmowy, 8 busów TVN, 11 kamer, blisko 80 osób. Właśnie to dzieje się według relacji bliskich Daniela i jego widzów na ulicy Urzędniczej w Toruniu, gdzie mieszka obecnie najpopularniejszy streamer w Polsce.


O co dokładnie chodzi? O 19:50 rozpoczyna reportaż "UWAGI!" TVN. W materiale przedstawiona zostanie postać Daniela Magicala i tego co dzieje się na jego streamach. Chwilę po nim, na żywo telewizja będzie nadawała to co dzieję się na ulicy. Prawdopodobnie przeprowadzą oni wywiad z mieszkańcami, którzy chętnie (i zapewne bardzo nieprzychylnie) wypowiedzą się na temat rodziny Daniela. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z miejsca:Źródło zdjęć: wykop.pl

Sam YouTuber wraz z Panem Jackiem, Panią Gosią i znajomym oglądają wszystko nadając na żywo na YouTube z zupełnie innego mieszkania.


Reporter UWAGI o godzinie 19:00 rozpoczął krótką transmisję, w której opowiada nieco o nadchodzącym reportażu oraz zaprasza Daniela do rozmowy. Ten natomiast nie zamierza udzielać odpowiedzi, gdyż uważa to za zbyt ryzykowne.

WIĘCEJ NA TEMAT REPORTAŻU ORAZ JEGO ZAPOWIEDŹ ZNAJDZIECIE TUTAJ.
Ten wpis będzie na bieżąco aktualizowany. Wkrótce na fanpage UWAGI ma odbyć się transmisja spod bloku Daniela, gdzie na żywo nadawany będzie program.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.