Daniel Magical tematem dzisiejszej UWAGI TVN

Daniel Magical tematem dzisiejszej UWAGI TVN

Znane polskie media od miesięcy interesują się w pewien sposób tym, co dzieje się u najbardziej kontrowersyjnej postaci polskiego YouTube. Mowa tu oczywiście o Danielu Magicalu, na którego temat postanowiła przygotować reportaż nawet telewizja. Jego publikacja zaplanowana jest już na dzisiejszy wieczór.


Cała sprawa rozpoczęła się już prawie półtora miesiąca temu, kiedy to podczas jeden z transmisji na żywo, do domu Daniela zawitała ekipa telewizyjna. W kilka chwil widzowie odkryli, że jest to TVN. Jeden z panów przeprowadzał rozmowę z Panią Gosią, a drugi wszystko nagrywał. Gdy Magical wrócił do domu, zdecydowanie nie był zadowolony z zaproszenia ekipy do mieszkania, lecz później sam udzielił telewizji krótkiego wywiadu.Publikacja reportażu była więc kwestią czasu. Jak podaje oficjalna strona programu "UWAGA!", już dziś o godzinie 19:50 będziemy mogli go obejrzeć. "Twórcy Big Brothera byliby zawstydzeni" - tak brzmi tytuł wpisu, który zapowiada cały dzisiejszy odcinek, a został on opisany krótko:
- Ludzie traktują nas jak sezon, jak bohaterów serialu, który ogląda dziesiątki tysięcy ludzi - mówi Daniel Zwierzyński, youtuber. Tymczasem przez jego działania, kilku osobom grozi utrata pracy a młody biznesmen może zostać bez środków do życia. Firma znalazła się na skraju upadku z powodu internetowego hejtu, do którego namawiał na swoim kanale właśnie Daniel Magical.

Źródło: uwaga.tvn.pl

Krótki trailer zapowiadający reportaż o YouTuberze znajdziecie poniżej, przechodząc do YouTube - właściciel kanału zablokował bowiem jego odtwarzanie na innych stronach. Dyskusję na temat dzisiejszego odcinka UWAGI TVN prowadzimy natomiast na naszej facebookowej grupie, do której dołączysz klikając tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.