Daniel Magical pobił jeszcze jeden rekord polskiego YouTube, o którym mało kto wie

Daniel Magical pobił jeszcze jeden rekord polskiego YouTube, o którym mało kto wie

W zeszłym tygodniu rozpoczął się jeden z największych streamów w historii znanego ostatnimi czasy YouTubera - Daniela Magicala. Streamera, który ma zarówno wielu fanów jak i przeciwników. To właśnie m.in. dlatego jego oglądalność jest tak duża i to ona wpłynęła na ustanowienie nie jednego, ale dwóch rekordów na polskim YouTube.
O pierwszym z nich informowaliśmy chwilę po godzinie 23:00 w ostatni piątek, kiedy to Daniel Magical pobił rekord oglądalności polskiego streama w jednym momencie. To właśnie wtedy w jednej chwili oglądały go ponad 63 tysiące osób i pobił on tym samym poprzedni rekord należący do Boxdela (ok 54 tys. widzów na żywo). To jak się okazuje nie wszystko!Jeśli myślicie, że kolejnym rekordem jest długość trwania streama to jesteście w błędzie. Na polskim YouTube odbywały się już dłuższe transmisje. Mimo tego, to właśnie czas streama - nieco ponad 94 godziny (+ kilkanaście godzin wcześniejszej transmisji przed błędem związanym z internetem), wpłynęły na rekord, o którym wam już mówimy.

W poniedziałek stream Daniela Magicala został oficjalnie najchętniej oglądanym streamem pod względem wyświetleń na polskim YouTube, a prawdopodobnie i w całym internecie jeśli chodzi o nasz kraj. Przez blisko 100 godzin jego trwania, transmisja wygenerowała ponad 2 300 000 odsłon! Jest to olbrzymia liczba, która najprawdopodobniej nie zostanie szybko pobita, chyba że przez samego Daniela. Nie ma bowiem innego tak znanego polskiego twórcy, który zdecydowałby się na streamy trwające tak długo, co doprowadziło by do osiągnięcia ponad 2 milionów wyświetleń.


Ostatnio wyskoki, lecz nadal o połowę mniejszy od Magicala wynik, wykręcił polski YouTuber Sitr0x podczas nadawania przez 24 godziny bicia nieoficjalnego rekordu świata w kręceniu fidget spinnerem. Czy rekord Daniela zostanie za jakiś czas pobity? Jesteśmy ciekawi, ale na pewno będzie to bardzo trudne zadanie!

 

Myślicie, że rekord jest w stanie pobić Boxdel? Rozwiążcie QUIZ o jego osobie. Pierwsze pytanie poniżej!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.