Dakann wystąpił w Teleranku!

Dakann wystąpił w Teleranku!

Wczoraj na antenie TVP ABC o godzinie 9:30 został zaprezentowany odcinek Teleranka, w którym gościnnie mogliśmy zobaczyć Grzegorza Barańskiego, czyli Dakanna. Tematem niedzielnego Teleranka był plan filmowy, a Dakann wystąpił jako krytyk filmowy. Prowadzący zapytali go między innymi o początki jego kariery na YouTube, które miały miejsce 11 lat temu, o pasje, które nie dotyczą filmów oraz o to, czy chciałby zostać aktorem. Później prowadzący wraz z Grześkiem zagrali w filmowe kalambury, w których zadaniem Dakanna było odgadnąć film pokazywany przez dzieci.


Dakann od zawsze interesował się kinem, ale dopiero niedawno znalazł więcej czasu i założył kanał Tylko Kino, na którym ocenia i recenzuje filmy, przeprowadza wywiady z twórcami oraz relacjonuje najważniejsze wydarzenia polskiej i zagranicznej kinematografii.Jedną z najpopularniejszych produkcji na kanale Tylko Kino jest film, w którym Dakann recenzuje film ,,50 Twarzy Greya", który został obejrzany ponad 270 tysięcy razy.Cały materiał Teleranka z udziałem Dakanna obejrzycie poniżej. Mimo tego, że trwa on blisko 22 minuty, warto go obejrzeć, szczególnie jeśli interesujecie się twórczością tego YouTubera. Fragment z Grzegorzem w roli głównej znajdziecie przewijając film do 6 minuty.

teleranek

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ MATERIAŁ


Jak podobał Wam się występ Dakanna? Widzieliście go w telewizji czy może oglądacie ten odcinek po raz pierwszy w Internecie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.