Dakann wystąpił w Teleranku!

Dakann wystąpił w Teleranku!

Wczoraj na antenie TVP ABC o godzinie 9:30 został zaprezentowany odcinek Teleranka, w którym gościnnie mogliśmy zobaczyć Grzegorza Barańskiego, czyli Dakanna. Tematem niedzielnego Teleranka był plan filmowy, a Dakann wystąpił jako krytyk filmowy. Prowadzący zapytali go między innymi o początki jego kariery na YouTube, które miały miejsce 11 lat temu, o pasje, które nie dotyczą filmów oraz o to, czy chciałby zostać aktorem. Później prowadzący wraz z Grześkiem zagrali w filmowe kalambury, w których zadaniem Dakanna było odgadnąć film pokazywany przez dzieci.


Dakann od zawsze interesował się kinem, ale dopiero niedawno znalazł więcej czasu i założył kanał Tylko Kino, na którym ocenia i recenzuje filmy, przeprowadza wywiady z twórcami oraz relacjonuje najważniejsze wydarzenia polskiej i zagranicznej kinematografii.Jedną z najpopularniejszych produkcji na kanale Tylko Kino jest film, w którym Dakann recenzuje film ,,50 Twarzy Greya", który został obejrzany ponad 270 tysięcy razy.Cały materiał Teleranka z udziałem Dakanna obejrzycie poniżej. Mimo tego, że trwa on blisko 22 minuty, warto go obejrzeć, szczególnie jeśli interesujecie się twórczością tego YouTubera. Fragment z Grzegorzem w roli głównej znajdziecie przewijając film do 6 minuty.

teleranek

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ MATERIAŁ


Jak podobał Wam się występ Dakanna? Widzieliście go w telewizji czy może oglądacie ten odcinek po raz pierwszy w Internecie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg