Zdradzamy, który szlak wybrać, by spotkać się z YouTuberami na Małopolska EkoMeetUp 2018!

Zdradzamy, który szlak wybrać, by spotkać się z YouTuberami na Małopolska EkoMeetUp 2018!

Niedawno pisaliśmy o Małopolska EkoMeetUp w Zakopanem, gdzie w ramach szczytnej inicjatywy można spotkać YouTuberów. Tym razem doradzamy, jak możecie wspólnie z nimi przejść szlak i przeżyć wspólną przygodę.


Kolejna edycja Czystych Tatr, która odbędzie się już w dniach 29-30 lipca i będzie połączona z Małopolska EkoMeetUpem. Przy okazji oczyszczania Tatr ze śmieci i odpadków można poznać swoich ulubionych YouTuberów, przeżywając wspólną przygodę. Jak to zrobić?

Aby wybrać się na wspólny szlak z YouTuberami, czyli m.in.: ReZim, FrizemWiP BrosvNarf i Julką KosterąZio i AguLJay'em i Akiri przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie Czystych Tatr. Po wpisaniu danych przez nas lub przez rodziców (w przypadku uczestników niepełnoletnich) w polu Wybór Szlaku należy wybrać Kalatówki - Czerwona Przełęcz. To właśnie na tym szlaku będą wymienieni wyżej YouTuberzy. Na stronie wydarzenia cały czas pojawiają się nowi twórcy, którzy wezmą udział w sprzątaniu Tatr.Wszyscy zarejestrowani spotykają się o godzinie 10:00 na Górnej Równi Krupowej po odbiór pakietów. Zawarta jest w nim koszulka, która upoważnia do wejścia na teren parku krajobrazowego i do miasteczka finałowego. O 10:15 odbędzie się trening z Qczajem i Adą Pałką. Tuż po nim o 11:00 wszyscy Ambasadorzy i YouTuberzy wraz ze swoimi ekipami wyruszają na szlak Kalatówki-Czerwona Przełęcz, którego przejście zajmuje około 1.5-2h w jedną stronę. O 18:00 na głównej scenie odbędzie się finał Czystych Tatr, a o 18:45 finał Małopolska EkoMeetUpa. W międzyczasie oczywiście na miejscu będzie można zrobić sobie zdjęcia w MeetingBoxach. Pełny harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.

Małopolska EkoMeetUp 2018 to świetna okazja do poznania swoich idoli w bardzo ciekawych okolicznościach. Zaangażowanie we wspólny, szczytny cel może bardzo zbliżyć i zjednoczyć społeczność YouTuberów z ich fanami, ale przede wszystkim sprawić, że Tatry będą zdecydowanie czystsze!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.