Rafał Masny udowadnia, że studia to nie wszystko!

Rafał Masny udowadnia, że studia to nie wszystko!

Jeszcze do niedawna studia były uważane za przyszłość. Rodzina i otoczenie próbowało nam wmówić, że bez studiów nie ma żadnej przyszłości. Najnowszy film Rafała Masnego na jego kanale To Już Jutro pokazuje, że studia... nie są gwarantem pewnej przyszłości.


Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć kanału Rafała, polecamy bardzo serdecznie – zobaczycie tam między innymi sposoby na szybkie czytanie, skąd się wziął fenomen Snapchata, albo czy można zmienić swoje DNA. Tym razem YouTuber pod lupę wziął temat studiów i czy warto się na nie w ogóle wybierać. Jak się okazuje – według YouTubera – bez doświadczenia nie ma dobrej pracy, co zresztą nie raz weryfikowało życie. Masny podkreśla, że to właśnie praktyczne umiejętności pozwolą nam znaleźć ciekawą pracę.


W swoim filmie mówi o ciekawej platformie Zwolnieni z Teorii. Jak się okazuje – to bardzo przydatne rozwiązanie, szczególnie dla młodych ludzi, wkraczających powoli w świat pracy, ale nie tylko. Platforma jest przede wszystkim narzędziem do tworzenia swoich autorskich projektów społecznych, dzięki którym zdobyta wiedza staje się wiedzą praktyczną. Można więc zapomnieć o notatkach, zeszytach, podręcznikach i na dodatek zdobywać międzynarodowe certyfikaty. Co więcej, platforma pozwala na stworzenie własnego teamu – mogą to być przyjaciele, rodzina, koledzy z pracy. A to zdaniem Masnego jest właśnie coś, czego nie mają zwykłe studia i warto zainteresować się tym tematem.


KLIKNIJ I ZACZNIJ SWÓJ WŁASNY PROJEKT JUŻ TERAZ. REJESTRACJA ZAJMIE CI DOSŁOWNIE CHWILE.


W filmie Rafała pojawiła się też przedstawicielka Coca-Cola, firmy, która bardzo mocno wspiera tę inicjatywę społeczną, a to z pewnością jest bardzo dobrą rekomendacją, tym bardziej, że Coca-Cola to brand o globalnym zasięgu. Marka, która współpracuje w Polsce między innymi z topowymi influencerami.Często bywa tak, że rekomendacje Twórców na YouTube są tylko zwykłą gadaniną, ale nie w tym przypadku. Jednak jakościowy content Rafała na kanale To Już Jutro (który pnie się coraz bardziej w górę) w połączeniu z rekomendacjami międzynarodowej marki zdecydowanie potwierdzają, że warto wziąć sprawy we własne ręce i zaangażować się we własny projekt, porzucić teorię i zabrać się za praktykę dzięki Zwolnionym z Teorii. My popieramy takie inicjatywy! A Wy co o nich sądzicie?Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.