Czuux przyznał, że sprzedał 30-40 kopii swojego albumu. Miał ich blisko 5 tysięcy

Czuux przyznał, że sprzedał 30-40 kopii swojego albumu. Miał ich blisko 5 tysięcy

Czuux jest YouTuberem, który od lat budzi kontrowersje w internecie. Pomimo wielu negatywnych komentarzy, twórca nie poprzestaje na internetowej działalności i wciąż próbuje nowych rzeczy. Jedną z nich była jego płyta. Jak zdradził w nowym materiale, ta nie sprzedała się najlepiej.


Tytułowy YouTuber znany jest z wielu niepopularnych decyzji i kontrowersyjnych tematów. Jeśli kojarzycie Czuuxa to pewnie pamiętacie m.in. jego związek z influencerką QueenOfTheBlack, który negatywnie wpłynął na postrzeganie jego osoby w internecie. Muzyczne próby Czuuxa, których podejmował się od kilku lat, także nie cieszyły się najlepszą opinią. Pomimo tego, twórca cały czas starał się "robić swoje" i próbować swoich sił z tworzeniem nowych piosenek wraz z klipami.

Teraz Czuux postanowił podzielić się filmem pt. "Dlaczego upadłem na YouTube". W filmie YouTuber przyznał, że swego czasu podpisał kontrakt z wytwórnią Step Records, aby przez rok pracować nad swoją płytą. Według słów twórcy (13:50), jego płyta sprzedała się w liczbie 30-40 sztuk, podczas gdy wytłoczono 5 tysięcy kopii krążka.W filmie Czuux stwierdził, że ten i kolejne problemy przyczyniły się do jego upadku nie tylko na YouTube, ale także w życiu prywatnym. Twórca przyznał, że za niektóre rzeczy "jest mu naprawdę głupio".  Trzeba powiedzieć, że niezależnie od tego, jak odbieramy to co robi Czuux w internecie, YouTuber z pewnością zostanie doceniony przez swoich  widzów za to, że przyznał się do swoich błędów z przeszłości.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.