Człowiek Warga i straszna historia z wyjazdu na narty

Człowiek Warga i straszna historia z wyjazdu na narty

Kiedy Człowiek Warga wypowiada się w całkowicie poważnym tonie, to wiadomo, że naprawdę musiało wydarzyć się coś nadzwyczajnego. Niestety jego ostatni wpis na Facebooku potwierdził tę zasadę, ale na szczęście nie doszło do tragedii. 


Poszkodowany został Tymon - syn Maćka. Uspokajamy od razu, że jego życiu nic nie zagraża, jednak YouTuber przeżył chwile grozy podczas wyjazdu na narty we Włoszech. W emocjonalnym wpisie na Facebooku opisał on traumatyczne przeżycie i podzielił się bólem swoim i swojego dziecka.Tymon podczas jazdy na nartach złamał kość udową, a tuż po wypadku Maciek szukał dla niego pomocy. Okazało się bowiem, że nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za zaistniałą sytuację - ani organizator wycieczki, ani ubezpieczyciel. Na szczęście wszystko udało się załatwić, prawdopodobnie jednak duża w tym zasługa medialnej osobowości Maćka i wielu znajomych, gotowych bezinteresownie mu pomóc.Jesteśmy pewni, że ogromne wsparcie okazane dla Tymona przez wszystkich internautów podniosło go chociaż trochę na duchu. Mamy nadzieję, że syn Maćka wróci bardzo szybko do zdrowia i nie zrazi się do sportu. Osobisty wpis Człowieka Wargi pokazał także, że pod warstwą jego tatuaży kryje się niezwykle kochający ojciec, a nie tylko beztroski śmieszek.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.