Człowiek Warga sprzedaje swoje auto - dla WOŚP!

Człowiek Warga sprzedaje swoje auto - dla WOŚP!

Charytatywna akcja Jurka Owsiaka z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i wraz z końcem każdej edycji pobijane są kolejne rekordy finalnie otrzymanej kwoty. Do obecnie trwającej 25. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, swoją charytatywną cegiełkę postanowiło dołożyć już wielu celebrytów. Udział w zbiórce zaczynają też brać YouTuberzy czego idealnym przykładem jest rozpoczęta dzisiaj charytatywna akcja Maćka Dąbrowskiego z kanału Z Dupy.


Film opublikowany dzisiaj na kanale twórcy dotyczy rozpoczętej przez niego na allegro charytatywnej aukcji, której obiektem jest jego samochód - Volkswagen Touran. Jak możemy się dowiedzieć z materiału, samochód ten nie jest sprawny i prawdopodobnie zostałby zniszczony w którymś z przyszłych odcinków Z Dupy, zamiast tego Maciek postanowił zrobić z niego pożytek i przeznaczyć całość otrzymanej za niego kwoty na WOŚP. Samochód ten był częścią wielu scen na kanale YouTubera oraz może mieć wiele zastosowań, o których więcej dowiecie się z samego filmu umieszczonego poniżej:


Samochód został opisany bardzo szczegółowo i przyszły jego nabywca na pewno będzie świadom tego co kupuje. Obecnie najwyższa oferowana cena za pojazd to ponad 3000 złotych, jednak życzymy z całego serca, aby finalnie była ona dużo wyższa. Aukcje możecie znaleźć klikając tutaj, serdecznie zapraszamy do licytacji.

A czy wy wsparliście w jakiś sposób WOŚP w tym roku? Co sądzicie o tej akcji? Piszcie w komentarzach! :D


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl