Człowiek Warga pomylony z piłkarzem Legii wśród uczestników Roastu Popka

Człowiek Warga pomylony z piłkarzem Legii wśród uczestników Roastu Popka

Roast to gatunek komedii scenicznej, w której występuje główny roastowany oraz zaproszeni goście, którzy wygłaszają obraźliwe monologi w kierunku "ofiary". Takie wydarzenie postanowił zorganizować popularny raper - Popek. Zaproszonych zostało kilku ciekawych gości, a jednym z nich jest Maciej Dąbrowski, prowadzący kanał "Z Dupy". Nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie fakt, że redaktorzy znanego portalu pomylili YouTubera z... piłkarzem Legii Warszawy!


Roast „Popka” odbędzie się dzisiaj (11 marca) o godzinie 20.00 w klubie Progresja w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia nie przewidzieli transmisji ani w telewizji, ani w internecie. Dlatego wszystkim chętnym na obejrzenie scenicznej zabawy nie pozostaje nic innego, jak udać się na roast osobiście. Bilety zostały już wyprzedane, lecz prowadzący zapewniają o możliwości pojawienia się jeszcze paru sztuk wejściówek.
17218411_1388732087868848_6064474492868051445_o

Raper postanowił zaprosić kilku interesujących gości. Wśród nich znaleźli się m.in.: Robert Biedroń, Kazimiera Szczuka, Sobota, Maciej Kawulski, Renata Dancewicz, Bilguun Ariunbaatar i oczywiście wspomniany przez nas Maciej Dąbrowski.
z18476779Q,Maciej-Dabrowski--Z-Dupy--na-20m2-Lukasza-Jakobiak
z20508763Q,Maciej-Dabrowski-w-Legii

Na portalu internetowym eska.pl pojawiła się ostatnio zapowiedź dzisiejszego roastu Pawła „Popka” Mikołajuwa. Jednak we fragmencie, w którym zostali wymienieni wszyscy zaproszeni goście wydarzenia, wkradła się wpadka. Redaktorzy zamiast opisać popularnego twórcę z ponad milionową widownią, za Macieja Dąbrowskiego uznali polskiego piłkarza o tym samym nazwisku, występującego na pozycji obrońcy w klubie Legii Warszawa. Widzowie kanału "Z Dupy" szybko zareagowali komentując wpis, który został umieszczony na portalu. Co ciekawe, błąd ten nadal nie został poprawiony i na liście gości cały czas widnieje opis Macieja jako piłkarza.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl