Człowiek Warga pomaga - pieniądze dla Sebastiana zebrane!

Człowiek Warga pomaga - pieniądze dla Sebastiana zebrane!

Zapewne pamiętacie jeden z naszych artykułów, w którym pisaliśmy o tym, jak Maciej z kanału Z Dupy wyraża swoje zdanie na temat serwisu Patronite. Jeżeli nie, to możecie znaleźć go tutaj. Pod koniec tego właśnie filmu mieliśmy okazję zobaczyć empatyczną stronę twórcy YouTube. Otóż pokazał on, jak faktycznie powinna wyglądać pomoc i na co warto wydawać pieniądze.


Człowiek Warga postanowił wesprzeć fundację, zbierającą fundusze na rehabilitację ciężko chorego Sebastiana. Poniżej możecie jeszcze raz obejrzeć materiał, o którym mowa. Wzruszająca scena rozpoczyna się od minuty 12:40:
Owa akcja charytatywna osiąga już swoje pierwsze, niemałe sukcesy. Wczoraj, na fanpage'u "Z Dupy", pojawił się screen z wiadomością, którą Sebastian wysłał Maćkowi. To, czego możemy się z niej dowiedzieć, poruszy nawet najtwardsze serca. Od momentu publikacji powyższego filmu Człowieka Wargi, na subkonto fundacji wpłynęło prawie 10 tys. zł! W ten sposób Sebastian ma już zapewnioną dziesięciomiesięczną rehabilitację, która, jak sam zaznacza, jest niezwykle ważnym elementem walki z jego chorobą. Wyraża także swoje wzruszenie zaistniałą sytuacją i szczerze dziękuje wszystkim widzom kanału "Z Dupy", którzy zdecydowali się mu pomóc. Sam Maciej również nie kryje rozczulenia i przyłącza się do ogółu podziękowań. Spójrzcie na to sami:Całe wydarzenie jest kolejnym dowodem na to, jak duży wpływ na ludzi mają twórcy YouTube oraz ile potrafią zdziałać w słusznych sprawach. Jeżeli wy także chcielibyście pomóc, pieniądze nadal można wpłacać na numery kont, które znajdziecie w opisie wcześniej przytoczonego filmu. Tym małym gestem jesteście w stanie przyczynić się do poprawy stanu zdrowia Sebastiana.


Jak wam podobają się takie inicjatywy? Braliście udział w którejkolwiek z nich? Naszym zdaniem naprawdę warto! :)


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.