Człowiek Warga parodiuje Mniej Więcej!

Człowiek Warga parodiuje Mniej Więcej!

Maciej Dąbrowski znany jest z parodii różnych twórców czy piosenek. Tym razem na warsztat postanowił wziąć popularny w ostatnim czasie kanał Mniej Więcej - zobaczcie jak mu poszło!


Ignacy Łukowski i Łukasz Samoń jakiś czas temu rozpoczęli całkowicie nowy projekt, który bardzo spodobał się setkom tysięcy użytkowników. Nic więc dziwnego, że twórcy stali się jeszcze bardziej popularni, co oczywiście nie umknęło uwadze innym YouTuberom. Człowiek Warga opublikował właśnie materiał, w którym parodiuje tytułowy duet w specyficzny dla siebie sposób.

Warga oraz Bilguun wcielili się w rolę Mandzia oraz Kolegi Ignacego i przeprowadzili konkurs batonów, z których lepili... wystarczy spojrzeć na miniaturkę poniżej. Wygrała ta przekąska najbardziej przypominająca odchody. Jeśli jesteście ciekawi, jak Człowiek Warga poradził sobie z wcieleniem się w rolę chłopaków z Mniej Więcej to zachęcamy do obejrzenia.Filmy, gdzie Maciek w zabawny sposób parodiuje inne materiały są chętnie oglądane przez jego widzów i zbierają znakomite wyniki, a przy tym najczęściej nie obrażają twórców. Nic dziwnego więc, że twórca decyduje się na realizację tego typu projektów coraz częściej.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.