Człowiek Warga z dosłowną parodią Dawida Podsiadło!

Człowiek Warga z dosłowną parodią Dawida Podsiadło!

Ponad miesiąc temu Maciej Dąbrowski rozpoczął na swoim kanale dosyć ciekawą serię polegającą na parodiowaniu piosenek w taki sposób, aby jak najbardziej odwzorować słowami to, co aktualnie dzieje się w teledysku. Wyszło naprawdę ciekawie!


Tytułowy materiał to jeden z trzech klipów, jakie w ciągu ostatnich trzydziestu dni pojawiły się u Człowieka Wargi na łamach "DOSŁOWNYCH PARODII". Pierwszym z nich była produkcja parafrazująca popularną piosenkę Tamagotchi w wykonaniu duetu Taconafide - na ten moment film ten obejrzało ponad 2 miliony osób. Nic więc dziwnego, że twórca zdecydował się na kontynuowanie serii.Zapewne kojarzycie zespół Akcent i jego jakże kultowy już utwór Przez twe oczy zielone. To właśnie on padł "ofiarą" drugiego odcinka "DOSŁOWNYCH PARODII" u Macieja. Ponownie tekst został przerobiony w ten sposób aby jak najlepiej przedstawiał to, co aktualnie dzieje się na klipie - oczywiście w często żartobliwy sposób.Wreszcie nadszedł czas na parodię piosenki autora wspomnianego w tytule. Człowiek Warga nie oszczędził również Dawida Podsiadło i jego najnowszego hitu, czyli Małomiasteczkowy. Czytając komentarze można jednoznacznie stwierdzić, że widzom YouTubera taka forma materiałów ewidentnie przypadła do gustu.Jesteśmy bardzo ciekawi na jaką kolejną piosenkę i teledysk zdecyduje się twórca - zapewne po raz kolejny będzie to coś bardzo popularnego.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.