Część redakcji tvgry.pl otworzyła nowy kanał na YouTube

Część redakcji tvgry.pl otworzyła nowy kanał na YouTube

Kilka dni temu na YouTube wystartował kanał "To Znowu Oni". Są za niego odpowiedzialne osoby będące swego czasu częścią redakcji tvgry.pl - Hed, Gambrinus, Fanggotten oraz Kacper Pitala. 


Przez kilka ostatnich miesięcy mieliśmy do czynienia z dosyć istotnymi zmianami w redakcji kanału tvgry.pl - w grudniu zespół opuścił Grzegorz "Gambrinus" Bobrek, w styczniu zaś informowaliśmy Was o odejściu Szymona "Heda" Lieberta. Twórcy potwierdzili jednak wtedy, że nie kończą swojej internetowej działalności.

Okazuje się, że oprócz prowadzenia swoich własnych kanałów postanowili oni zrealizować wspólny projekt. Mowa tu o "To Znowu Oni" - przedsięwzięciu, do którego zostały zaangażowane osoby znane m.in. z tvgry.pl. Hed, Gambrinus, Kacper Pitala oraz Adam "Fanggotten" Wawrzyński stworzyli nowy kanał skupiający się na gamingu.Pierwszy materiał został opublikowany 1 kwietnia - część osób pomyślała więc, że całość stanowi żart na Prima Aprilis. No cóż, dwa dni później ukazał się kolejny film będący jasnym dowodem na prawdziwość całego przedsięwzięcia. Influencerzy wzięli udział w kilku kooperacyjnych rozgrywkach, podczas których próbowali wybrać "najsłabsze ogniwo" ekipy.

Klip został zrealizowany w charakterystycznym dla występujących osób stylu, co zostało przyjęte przez społeczność niezwykle ciepło. Na razie jednak nie wiadomo do końca jakiego typu materiały będą pojawiać się na "To Znowu Oni". Z pewnością możemy spodziewać się gier oraz występów czterech popularnych w internecie twarzy.Na razie jednak musimy poczekać na kolejne filmy lub konkretniejsze informacje. Twórcy podali już jednak adres, na który mogą zgłaszać się osoby lub firmy chętne do podjęcia współpracy. Partnerem powyższego wideo został x-kom.

 

Co sądzicie o projekcie "To Znowu Oni"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.