Oto najlepsze reklamy miesiąca na polskim YouTube. Są naprawdę dobre!

Oto najlepsze reklamy miesiąca na polskim YouTube. Są naprawdę dobre!

Większość reklam to treści, które nie niosą za sobą jakiegokolwiek merytorycznego przekazu i zamiast przyciągać, odrzucają. Czasami jednak zdarzają się przypadki całkowicie odwrotne, gdzie klip jest tak dobrze wykonany, że oglądanie go po raz któryś z kolei to czysta przyjemność.


Nie tak dawno opublikowane zostało comiesięczne zestawienie YouTube Ads Leaderboard, gdzie wyróżniono ponownie pięć spotów reklamowych, które zyskały w czerwcu szczególne uznanie użytkowników. Zaskoczenia brak – króluje Allegro wraz ze swoją świetną, fabularną reklamą. Po raz kolejny doceniony został pomysł oraz realizacja projektu.Na drugim miejscu Żywiec i materiał promocyjny Męskiego Grania, który pomimo większej liczby wyświetleń nie zdołał wkroczyć na pierwsze miejsce na podium.Podium zamyka kolejna produkcja Allegro - Cichosza - Cover. Marcin Macuk & Krzysztof Zalewski” z cyklu „Legendy Polskie”.Kolejne dwie pozycje to spoty „LODY WEGAŃSKIE | Daria Ładocha & Kuchnia Lidla” oraz reklama NeoNail „Kolorowe zdobienie Aquarelle by NeoNail - step by step”.
Co sądzicie o tym zestawieniu? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.