Mamiko - czego nie wiesz o YouTuberkach?

Mamiko - czego nie wiesz o YouTuberkach?

Mamiko to YouTuberka znana zarówno ze swoich vlogów, jak i – a może przede wszystkim – ze streamowania. Widzowie cenią ją nie tylko za nieszablonową urodę, lecz głównie za jej miłą osobowość oraz otwartość i chęć nawiązywania kontaktu z nimi. Czy chcielibyście dowiedzieć się o niej czegoś więcej? Przedstawiamy Wam 5 ciekawych faktów z życia Mamiko, które co prawda pewnie nie zaskoczą jej wiernych fanów, ale dobrze przybliżą jej sylwetkę osobom, które dopiero poznają YouTuberkę.  1. Czym zajmuje się Mamiko oprócz swojej działalności na YouTubie? Fakt ten jest dość znany, a jednak uważamy go za bardzo interesujący – YouTuberka jest również modelką, znaną przede wszystkich z mrocznych, gotyckich stylizacji. Efekty jej współpracy można też zobaczyć na jej ogólnodostępnym profilu modelingowym. Ciekawym jest również fakt, że wystąpiła ona gościnnie w teledysku Donatana i Maryli Rodowicz – widzieliście efekty tej współpracy?
2. Jeśli mielibyście obstawiać, jaki kierunek studiów ukończyła Mamiko, to na co postawilibyście? Pewnie niewielu z Was odpowiedziałoby na to pytanie poprawnie – Weronika studiowała bowiem resocjalizację. Trzeba przyznać, że kierunek ten nie należy do łatwych i jest przeznaczony raczej dla osób o silnej osobowości i dużej odporności na stres. No ale przecież każdy prawdziwy gracz doskonale wie, co to stres! Mamiko wielokrotnie podkreślała też, że studia pedagogiczne pozwalają jej lepiej rozumieć jej widzów, którzy są najczęściej sporo od niej młodsi – musimy przyznać, że jest to bardzo dojrzałe stwierdzenie.


3. Pierwsza praca Mamiko? Dla YouTuberki bardzo ważny jest fakt, że od 18. roku życia utrzymuje się ona całkowicie sama – choć początkowo jej droga zawodowa nie należała do łatwych. Zaczynała ona od roznoszenia ulotek, pracy w roli sprzedawcy w sklepie odzieżowym i na produkcji, później nawet prowadziła własną firmę. Mamiko podkreśla, że każda praca była dla niej ważna, każda nauczyła ją czegoś innego i każda z nich miała jakiś wpływ na to, czym zajmuje się ona dzisiaj.

4. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, w jaki sposób Mamiko stała się YouTuberką? Sama wpadła na ten pomysł czy ktoś ją do tego namówił? Okazuje się, że do założenia kanału na YouTube zainspirował ją Sylwester Wardęga, który - znając ją prywatnie - stwierdził, że powinna ona pokazać ludziom swoją drugą, miłą naturę stanowiącą kontrast do jej mrocznych sesji zdjęciowych. Okazało się, że widzowie zakochali się w takiej Mamiko, więc pomysł Wardęgi był strzałem w dziesiątkę!

5. Pseudonim Mamiko zastanawiał pewnie wielu z Was – czy ma on jakieś głębsze znaczenie? Okazuje się, że najwyraźniej…nie. Mamiko to imię psa YouTuberki, które posłużyło jej jako pomysł na nazwę bloga. Czytelnicy od początku zaczęli ją tak nazywać i pseudonim ten został z nią do dziś. Jeśli zepsuliśmy Wam ten tajemniczy element, sprowadzając go do zbyt prozaicznego poziomu – przepraszamy.Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl