Czas na zmiany? Zacznijmy od włosów!

Czas na zmiany? Zacznijmy od włosów!

Ostatnio informowaliśmy Was o szokującej zmianie koloru włosów, na jaką zdecydowała się Ola Żuraw. Jak się okazuje, początek nowego roku stoi pod znakiem zmian i coraz więcej YouTuberek decyduje się na widoczną zmianę fryzury. Czyżby znalazła tu zastosowanie popularna zasada „nowy rok – nowa ja”? Przekonajcie się sami!


Zdecydowanie największy szok przeżyli fani Zuzi Boruckiej, gdy zobaczyli ją na nowym filmiku… długowłosą. Tak, znana z krótkich włosów w zwariowanych kolorach Zuzia postanowiła przedłużyć włosy i zafarbować je na swój naturalny kolor. Trzeba przyznać, że nowy wygląd YouTuberki wywołał poruszenie wśród jej fanów – i jest to zdecydowanie pozytywne poruszenie. Widzowie przyznają, że w nowych włosach jest Zuzi zdecydowanie do twarzy i że jest to ciekawa, aczkolwiek kompletnie niespodziewana zmiana.
Co do samych powodów tak wyrazistej zmiany, Zuzia komentuje je trochę enigmatycznie, wspominając o zmianach życiowych, które zmotywowały ją do pewnej zmiany wygląd zewnętrznego. Cóż, jak powiedziała sama Zuzia, filmik informujący o zmianie wyglądu powstał na szybko podczas podróży po Europie, być może z czasem dowiemy się nieco więcej o metamorfozie Vlogerki. Jeśli chcecie usłyszeć, jak Zuzia opowiada o samym procesie przedłużania włosów, obejrzyjcie jej vlog:Kolejną dość niespodziewaną zmianą fryzjerską jest nowa fryzura Pauliny z kanału omatkoicorko. W jaki sposób zmieniły się jej włosy? Paulina zdecydowała się na grzywkę! Nowy wygląd Pauliny jest bardzo naturalny i dziewczęcy, chociaż zdecydowanie rzuca się w oczy. Głosy fanów są jednoznaczne – nowa fryzura zdecydowanie pasuje do YouTuberki! A wy co o tym myślicie?Post udostępniony przez @omatkoicorko


Na koniec mamy dla Was zmianę, która w sumie nie powinna dziwić – znana z szalonych fryzur Red Lipstick Monster, tym razem w soczyście pomarańczowo-różowym ombre. Kolor oczywiście zdecydowanie pasuje do Ewy i mamy nadzieję, że zagości na jej głowie na dłużej. Co sądzicie o nowej fryzurze YouTuberki?