Czarszka z własną linią kosmetyków!

Czarszka z własną linią kosmetyków!

Znacie YouTuberkę o pseudonimie Czarszka? Na jej kanale może znaleźć ciekawe pomysły dotyczące samodzielnego tworzenia domowych kosmetyków do najróżniejszych rodzajów cery. Okazuje się, że Czarszka postanowiła pójść o krok do przodu, przedstawiając nam własną serię kosmetyków. Zobaczcie, co można znaleźć wśród jej produktów.
Czarszka uwielbia naturalne, domowe sposoby pielęgnacji skóry i to nie ulega wątpliwości. Na jej kanale znajdziemy mnóstwo przepisów na domowe maseczki i inne specyfiki, które doskonale poprawią stan skóry o różnych właściwościach – od suchej i wrażliwej po tłustą i skłonną do niedoskonałości. Receptury YouTuberki cieszą się dość szerokim gronem wielbicieli, którzy doceniają je za skuteczność i ich ekologiczny charakter.

Nowa – a w zasadzie pierwsza – linia kosmetyków Czarszki doskonale wpisuje się w klimat jej filmów z YouTube, ponieważ jest ona całkowicie naturalna i ekologiczna, a wykorzystane do jej wykonania składniki cechują się wysoką jakością, co z pewnością przekłada się na ich skuteczność. Linia ta z pewnością zachwyci również wegan oraz osoby, którym leży na sercu dobro zwierząt, ponieważ do jej stworzenia nie zastosowano składników pochodzenia odzwierzęcego, a gotowe produkty nie były testowane na zwierzętach. Na początek Czarszka przygotowała dla nas 3 emulsje do twarzy, przeznaczone do skóry o różnej specyfice. YouTuberka podkreśla jednak, że ma w planach stworzenie całej gamy kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy. Zobaczcie koniecznie film, w którym YouTuberka dokładniej objaśnia działanie stworzonych przez nią kosmetyków:Warto też podkreślić, że cała seria kosmetyków jest od A do Z jej dziełem. YouTuberka samodzielnie stworzyła receptury kosmetyków, zajęła się ich testami, przygotowała opakowania oraz sklep internetowy, w który będą sprzedawane gotowe produkty. Każdy artykuł jest przez nią własnoręcznie wykonywany, nie musimy więc martwić się o to, że mamy tu do czynienia z masową, taśmową produkcją. Czarszka wielokrotnie podkreśla, że wszystko zawdzięcza sobie i że najważniejsze dla niej było to, żeby wszystko było dokładnie takie, jak sobie to wymarzyła. Jak widać, widzowie Czarszki docenili jej staranie, ponieważ pierwsza partia kosmetyków wyprzedała się w zaledwie dwie godziny. Pozostaje nam tylko pogratulować takiego sukcesu i czekać na kontynuację jej serii kosmetycznej!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl