Czego możemy się spodziewać po zapowiedziach Czarnego Lusterka?

Czego możemy się spodziewać po zapowiedziach Czarnego Lusterka?

Mini seria Czarne Lusterko to bez wątpienia jeden z największych YouTube'owych projektów ostatnich miesięcy. Dokładniej byłoby napisać, że jest to produkcja YouTube'owo-Netflixowa. O z początku tajemniczej serii wiemy już naprawdę dużo - mamy wszystkie trailery i pozostaje nam tylko czekać na premierę.


Zanim przejdziemy do zapowiedzi i ich opisów warto zaznaczyć, że według oficjalnego stanowiska Netflix Polska odcinki będą dostępne na ich Facebooku i Twitterze, a także na YouTube'owych kanałach twórców. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy się one pojawią, jednak wszystko wskazuje na to, że stanie się to już niedługo.

Pierwszy na kanale Netflixa ukazał się zwiastun od emce, która w swojej produkcji 69,90 próbuje wycenić szczęście. Można też dostrzec postapokaliptyczny klimat. Fani Fallouta powinni być zadowoleni.
avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.