Cyprian i wywiad z twórcami Fineasza i Ferba!

Cyprian i wywiad z twórcami Fineasza i Ferba!

Pewnie nieraz marzyliście w dzieciństwie, by porozmawiać z twórcami Waszej ulubionej bajki. Nie było to możliwe, więc pozostawało jedynie oglądać ich produkcje. Polski YouTuber Cyprian dokonał dla wielu niemożliwego i przeprowadził wywiad z twórcami znanej każdemu kreskówki.


Cyprian Grabowski na swoim kanale nagrywa przede wszystkim ciekawostki dotyczące obecnych i tych nieco dawniejszych kreskówek. Starsza widownia również znajdzie tu coś dla siebie, na przykład teorię lub nieznane fakty z ich bajek dzieciństwa. YouTuber pragnie przekazać w swoich materiałach, że seriale animowane przeznaczone są nie tylko dla dzieci, ale również dla całych rodzin.

Pewien czas temu Cyprian wyszedł z inicjatywą, by przeprowadzić wywiad z twórcami Fineasza i Ferba. Z początku nikt nie wiedział na jakiej zasadzie miałoby to wyglądać, ponieważ dzieli ich odległość tysięcy kilometrów. Wczoraj wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, gdy to na jego kanale pojawił się odcinek z rozmowy z owymi twórcami, czyli z Danem Povenmire oraz Jeffem "Swampy" Marsh. W dość zabawny sposób opowiadają o swoich początkach, karierze, a także zapowiadają nową kreskówkę, która możecie obejrzeć na kanale Disney XD.Na jednym wywiadzie się nie zakończy, ponieważ Cyprian planuje rozpocząć serię, w której będzie rozmawiać ze znanymi twórcami kreskówek. W tym celu zapytał się widzów, z kim następnym chcieliby zobaczyć rozmowę. Swoje propozycje piszcie w komentarzach pod powyższym filmikiem.

AKTUALIZACJA 19.04 - Cyprian w swoim nowym materiale odniósł się do oskarżeń na temat tego, że powyższy wywiad był rzekomo skopiowany. Zachęcamy do wysłuchania wyjaśnień. 

Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg