Cyberpunk 2077 z reklamą na Times Square wartą fortunę

Cyberpunk 2077 z reklamą na Times Square wartą fortunę

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nic dziwnego więc, że deweloperzy nie skąpią pieniędzy na marketing. Jak się okazuje, reklama produkcji zawitała właśnie na... Times Square w Nowym Jorku.


Nie tak dawno mieliśmy do czynienia z już trzecią zmianą daty premiery Cyberpunka 2077. Gra ma planowo trafić na rynek 10 grudnia - zagramy w nią wtedy na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Deweloperzy chcą, by o produkcji usłyszeli praktycznie wszyscy.

W tym celu firma CD Projekt wydaje fortunę na marketing i promocję tytułu. Mowa tu nie tylko o przestrzeni internetowej, ale także tej rzeczywistej. Wielki baner reklamowy Cyberpunka 2077 pojawił się bowiem na Times Square w Nowym Jorku - miejscu uchodzącym za reklamowe centrum naszej planety.

Źródło: Reddit (@bruheboo)


CD Projekt wydało na ogromną przestrzeń około 2,5 miliona dolarów. Warto dodać jednak, że mówimy o wyłącznie miesięcznym wynajęciu miejsca. Tak czy siak - robi wrażenie i pokazuje, że Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Oby była warta czekania!

 

Czekacie na Cyberpunka 2077? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.