Cyberpunk 2077 podbija YouTube

Cyberpunk 2077 podbija YouTube

Premiera Cyberpunka 2077 z pewnością była wyczekiwana przez miliony graczy na całym świecie. Wielkie zainteresowanie grą widać obecnie na YouTube. Serie z produkcji nagrywają w tej chwili niemal wszyscy popularni gamingowi twórcy. Jakie materiały warto obejrzeć?


Publikacje z Cyberpunk 2077 cieszą się wielkim zainteresowaniem. Szczególnie duże było ono w dniu premiery,  kiedy to wielu gamingowych twórców na swoim transmisjach odnotowało rekordową oglądalność. Gra od CD Projekt podbija także kartę "Na Czasie" na YouTube.

W serwisie zdecydowanie warto śledzić publikacje na kanale ROJSONA. Patryk na transmisjach na żywo przechodzi fabularną część gry, natomiast na swój kanał wrzuca filmy tematyczne. Tak między innymi podzielił się z widzami stroną techniczną gry, a dokładniej rozwojem postaci oraz opisem konkretnych stylów gry.


Nie można ominąć także serii na kanale Remigiusza Maciaszka. Na kanale "Rock Play" możemy obecnie oglądać odcinki przedstawiające fabułę gry. Remigiusz w swojej rozgrywce wybrał ścieżkę "Korpo", więc jeśli jesteście ciekawi przebiegu tej linii rozgrywki, warto zapoznać się z serią.Bardzo popularne serie z Cyberpunk 2077 prowadzą na swoim kanale także SargeThePlayer, Tivolt czy Człowiek Warga. Zapoznajcie się koniecznie z ich materiałami!Tego wpisu nie wyobrażamy sobie bez tej pozycji. Mowa o Klocuchu i jego wideorecenzji z Cyberpunk 2077. Choć YouTuber nie zapowiedział serii z gry, na swoim kanale opublikował klasyczne omówienie premierowego tytuły, który nazwał "kontynuacją Wiedźmina" oraz "podróbą GTA". Niezwykle szczery i jak zawsze zabawny materiał obejrzycie poniżej.Premiera Cyberpunka 2077 niestety nie zadowoliła wszystkich graczy. Problem z grą mają przede wszystkim konsolowcy. Produkcja na konsolach poprzedniej generacji działa nie najlepiej, co przedstawili twórcy TVGRY.pl. Na kanale znajdziemy także wiele innych ciekawych materiałów, z którymi polecamy wam się zapoznać.Materiały z Cyberpunka nagrywają także najbardziej popularni zagraniczni twórcy. Grę w całości na transmisjach na żywo przechodzi m.in. PewDiePie, który do tej pory bardzo dobrze ocenia grę CD Projekt, a jego streamy cieszą się ogromnym zainteresowaniem.A wy, u kogo oglądacie filmy z Cyberpunka? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.