Premiera Cyberpunka 2077 ponownie przełożona

Premiera Cyberpunka 2077 ponownie przełożona

Cyberpunk 2077 niewątpliwie jest najbardziej wyczekiwaną grą tego roku.  Chęć dopieszczenia gry spowodowała jednak, że premiera produkcji już raz została przełożona. Teraz przesunięto ją ponownie. 


Pierwotnie premiera gry miała nastąpić w kwietniu tego roku, jednak w związku z chęcią stworzenia możliwie najlepszej produkcji, została przesunięta na 17 września. Dziś dowiedzieliśmy się, że i wtedy się nie ukaże. Twórcy Cyberpunka w oficjalnym komunikacie napisali, że jest to związane z chęcią dostarczenia pozbawionej błędów, a na to musimy dłużej poczekać.Cyberpunk 2077 premierę będzie miał zatem 19 listopada, o ile nie zostanie ona ponownie przełożona.  Fani oczekujący na grę nie mają jednak wielkich powodów do zmartwień, ponieważ produkcję CD Projekt Red będziemy mogli zobaczyć w akcji podczas Night City Wire już 25 czerwca, o ile i to wydarzenie nie zostanie zapowiedziane ponownie z inną datą.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.