Cyberpunk 2077 i Instagram łączą siły!

Cyberpunk 2077 i Instagram łączą siły!

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku już w kwietniu przyszłego roku. Nic dziwnego więc, że deweloperzy próbują prowadzić kampanię reklamową na wielu płaszczyznach. Jedną z nich okazała się współpraca z... Instagramem i dodanie oficjalnych filtrów nawiązujących do wyczekiwanej gry.


Na pierwszy rzut oka tytułowy krok promocyjny studia CD Projekt RED wydaje się niczym wielkim. Trudno jednak na palcach dwóch rąk wymienić gry wideo, które posiadają na Instagramie własne oficjalne filtry. Zawarcie współpracy pomiędzy polskim deweloperem a Facebookiem pokazuje, że "czerwoni" coraz bardziej liczą się na rynku i są pożądanym partnerem biznesowym.

Nie mówimy także o byle jakich filtrach, ale takich wykorzystujących możliwości sztucznej inteligencji na naprawdę profesjonalnym i wysokim poziomie. Przy użyciu nakładki możemy upodobnić się do kilku kluczowych w Cyberpunku 2077 postaci - Jackiego, V, Royce'a albo Dum Duma.Na materiale promocyjnym widać, że filtry wyglądają naprawdę dobrze! Efekt przez nie wywoływany jest naturalny i pozwala uzyskać klimatyczne ujęcie. Jak więc skorzystać z nowości?

W menu filtrów podczas robienia zdjęcia należy wybrać opcję "Więcej", a następnie "Więcej od: cyberpunkgame". Uzyskamy wtedy dostęp do czterech efektów możliwych do pobrania.

 

Co sądzicie o współpracy Instagrama z twórcami Cyberpunka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.