Trwa Cyber Monday 2018! Oto najlepsze dzisiejsze promocje [LISTA]

Trwa Cyber Monday 2018! Oto najlepsze dzisiejsze promocje [LISTA]

W zeszły piątek miało miejsce największe święto zakupów w roku - Black Friday. Zakupowe szaleństwo nie skończyło się jednak wraz z rozpoczęciem kolejnego dnia. Dziś trwa bowiem Cyber Monday, podczas którego możemy złapać świetne promocje w sklepach internetowych. Najlepsze z nich znajdziecie poniżej!


Podczas Cyber Monday nie mogło zabraknąć promocji na Xboxa, która była piątkowym hitem. Dziś znajdziemy prawdopodobnie jeszcze lepszą okazję, lecz tym razem nie z niemieckiej strony Amazonu, lecz z francuskiej. Xbox One S w wersji 1TB wraz z takimi grami jak: AC: Odyssey, Gears of War 4, PUBG oraz dodatkowy padem i 3-miesięcznym Xbox Live Gold i Xbox Game Pass dostaniecie już za 225 euro, czyli około 960 zł. Całość kupicie pod tym linkiem.Na niemieckim Amazonie znajdziemy za to inną ciekawą propozycję jeśli chodzi o elektronikę. Jest to dysk SSD o pojemności 1 TB firmy Sandisk, który kupimy dziś o nawet 250 zł taniej, czyli ok. 500 zł. Znajdziecie go tutaj.Jeśli szukacie słuchawek, ciekawą propozycją będą nauszne Beats by Dr. Dre - Beats EP w kolorze czarnym, które zostały dziś przecenione z 349 zł na 199,99 zł. Posiadają one mały mikrofon oraz mogą pochwalić się naprawdę dobrymi opiniami. Kupicie je klikając tutaj.Cyber Monday to także ostatni dzień na skorzystanie promocji, które pojawiły się już podczas Black Friday. Jedną z nich jest ta na biały Gimbal do kamer sportowych i smartfonów od Xiaomi. Zapłacimy za niego nieco ponad 340 zł, a jego standardowa cena waha się w przedziale 500-600zł. Zakupicie go tutaj.A wy, znaleźliście jakieś ciekawe promocje z okazji Cyber Monday 2018?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.