Cyber Marian z 3 częścią

Cyber Marian z 3 częścią "Wciągło mnie do gier"

"Wciągło mnie do..." to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii na kanale Cyber Mariana. Do tej pory na pojawiły się dwa odcinki serii Mariana związanej z grami, a dziś na YouTube trafiła 3 część. W najnowszy filmie gościnnie pojawił się Izak, Owca z WK oraz Marcin Gortat. 


Pierwszy odcinek "Wciągło mnie do gier" pojawił się w lipcu 2018 roku. Wtedy w materiale wzięli udział gościnnie LEH i Epic Cheat Meal. Film do tej pory został odtworzony 1,2 mln razy.

Bohaterami najnowszego odcinak oprócz samego Cyber Mariana jest Owca WK, Izak oraz Marcin Gortat. W filmie Cyber Marian przeniósł się do świata Rainbow Six, Valheim, Farming Simulator, Path of Exile oraz Among Us. Produkcja YouTubera powstała przy współpracy z NVIDIA GEFORCE NOW.Cyber Marian ponownie podzielił się z nami kreatywną oraz świetną jakościowo produkcją. Widzowie docenili materiał, który już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem. A wam, jak podoba się najnowszy film YouTubera?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.