Cyber Marian z kolejnym odcinkiem popularnej serii

Cyber Marian z kolejnym odcinkiem popularnej serii

Cyber Marian uwielbia eksperymentować i próbować swoich sił w nowych projektach. Dowód tego dał w najnowszym materiale, gdzie wciela się w role postaci z popularnych gier wideo.


Już nie raz mogliśmy u twórcy obserwować filmy, gdzie zostaje wciągnięty w ekran telewizora czy monitora i zamienia się w przeróżnych bohaterów. Tym razem padło na charaktery z produkcji takich jak chociażby GTA, Assassin's  Creed czy Wiedźmin. Trzeba przyznać, że Marian poradził sobie naprawdę nieźle - rezultat jego pracy możecie zobaczyć poniżej.Zdjęcia do tego odcinka zostały zrealizowane w bardzo interesującym miejscu, a mianowicie miejscowości Moja Wola. Jak możemy wyczytać z opisu klipu, znajdujący się tak obiekt popada w całkowitą ruinę, lecz prowadzona jest akcja, która ma na celu ochronę tego terenu.

Opinie widzów twórcy są, zresztą jak zwykle, bardzo pozytywne i duża część z nich domaga się kolejnej części serii.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.